Nädala TOP

Top | Tige Kaja ja solvuv Ratas

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 15. november 2019, 17:48

15 KOMMENTAARI

k
Kaja/ 24. november 2019, 08:04
on Jürist vanem,kuid paistab teistmoodi.Kes küll vördleb meeste ja naiste vanust.Jabur! Tegelikult paistab ikka Kaja vanem...
v
Valija/ eile, 21:55 No Helme ütlemine oli enne valimisi, / 16. november 2019, 18:33
Kuule ekrejumbu, selle helmede ülimalt solvava /aga täppipaneva/ ütlemise ajal *Ratas on Putini ja Kremli agent ning viigileht* oli Ratas ka ju peaminister... ainult ILMA EKRETETA peaminister ha ha.
k
16. november 2019, 18:22
Kolmainuse - Isa ja poja ja 'püha'Jüri ühised ja uued perekonnanimed - riigihukutajad
a
arvaja/ 16. november 2019, 18:08
Ratas on väga hea lastetoaga , Kallasel seevastu pole mingit kasvatust. Pidi ju riigikogu eetikakoodeksi kirjutama , jumal tänatud, et kirjutamata jäi, sest mida on seesugusel inimesel õpetada teistele, kui ise ka käituda ei oska. Pole kuulnud kunagi Jüri Ratast Kajat solvamas, aga vastupidi on pidevalt.
r
Ratas on ilma eesti rahva mandaadita, isehakanud peaminister/ 16. november 2019, 13:33
Ratast ei ole mitte üksainukegi eestlane peaministriks valinud. Ratast sai esmakordselt ja seda ilma rahva mandaadit valitsema ainult 'tänu' reeturite IRLi ja sotsidele. Viimastel valimistel oli Kaja Kallas kõige suurem valimiste võitja, Ratas aga kõige haledam kaotaja. See tähendab Ratas sai ainult võimuahnete Isamaa ja Ekre abiga järjekordselt võimule. Ratas hakkas jälle ISE, ilma rahva mandaadita teist korda peaministriks.
m
MIKS?/ 16. november 2019, 13:24
EKRE juhid Mart ja Martin Helme said praegusesse valitsusse üks nädal pärast seda kui nad olid peaministrit Ratast väga otseselt ja räigelt iseloomustanud - *Ratas on Putini ja Kremli agent ning viigileht*. Ja mida tegi siis peaminister Ratas? Solvus? vihastas või ärritus? EI, Peaminister Ratas neelas kõik alla - JA VÕTTIS hoopis EKRE VALITSUSSE, et aga ise peaministrina edasi valitseda saaks. Aga Kaja üteluse peale - ''Jüri Ratas müüks ka Eesti maha, kui ta aga edasi peaminisri ametisse edasi jääda saaks''. Selle peale läks Ratas lausa marru ja kohutavalt vihaseks.

v
16. november 2019, 13:24
Võrreldes Helmede räige ja otsese süüdistusega, miks Ratas küll nüüd vihastas Kallase pehme üteluse peale... aga mitte räige ja teda otseselt Kremli agendiks süüdistavae sõnakasutusega Helmede peale?? Siin saab ainult üht väita, et see mees on täielikult Savisaare-taoline variser ja kahepalgeline isik.
p
pole/ 16. november 2019, 13:06
nagu sellist tigedat ,ebameeldivat naist rohkem poliitikas kohanud.Peaminister pole kunagi kedagi solvanud.Kaja Kallas tahab ju päriselt n.ö. nugadega mängu.
k
16. november 2019, 10:10
Kaja on Jürist aastake vanem, kuid näeb noorem välja. Juhtusin valimiste eel kuulma Kukust nende kahega jutuajamist ja see võttis ikka hinge kinni. Jüri Ratas on valjema häälega ja demagoogia meister. Tõepoolest segas Kaja tema jutule korduvalt vahele, kuid täiesti õigustatult - nimelt tuli korduvalt katkestada valeandmete edastamist ja lihtsalt soojaõhupuhumist. Kaja Kallas nimelt eelistab rääkida konkreetselt ja oluliselt lühemalt. Ja see on sümpaatne. Kurb, et nüüdseks on konkreetsus ja faktitäpsus solvav ning seda peetakse lausa tigeduseks.
m
millest arvamus/ 16. november 2019, 09:02
et poliitiku järeltulija sobib ilmtingimata poliitikuks, kas enese või vanemate unistusi-ambitsioone ellu viima... ehk õpiks midagi selgeks ja käiks päriselt oma teed, mitte vanemlike "karkude" najal, 40+ vanuses. Töö päriselus on ammugi muutunud, ka töösuhted, valitud peaksid olema parimad, usaldust "müüdi" uksest-aknast. Usalduskrediit on väga otsas, kui paljusid oluliselt vajalikumaid töid-tegemisi jaotusvigade tõttu alarahastatakse või ei suudeta otsustada, sõnu veeretades või karjudes, silmi pööritades... Tüdimus "kirbutsirkusest" kasvab.
v
Valija/ 15. november 2019, 23:55
No Helme ütlemine oli enne valimisi, aga Kallas solvas ametisolevat peaministrit. Kallas ju jurist, saab aru küll, et läks liiale, aga kange kui kuratKui Keskerakond võitis valimised ja refid said Merilt õiguse valitsus moodustada, käitus kesk soliidselt. Reffide ämblikuvõrgud on igal pool ja meil polegi enam midagi müüa, refid suurema osa ´juba müünud.
b
Bruna/ 15. november 2019, 23:49
Lora jutt! See Kajakesele tehtud tapmisähvardus on paljas sõnademäng,aga Kaja ütlemine oli naljast kaugel ja Ratasel täisõigus solvuda. Ja selline peab ennast daamiks ja tahab peaministriks?Ratas võiks kohtusse pöörduda, kaua see Kaja kelgib.
l
Lotmani unenägu/ 15. november 2019, 22:55
Tundub arengult sama kui see Rootsi haige laps keda kliimahüsteerikud ekspluateerivad.

m
Maha isehakanud *paljas kuningas* ja kogu tema õukond!/ 15. november 2019, 18:35
Viimastel valimistel oli Kaja Kallas kõige suurem valimiste võitja, Ratas aga kõige haledam kaotaja. See tähendab Ratas sai ainult võimuahnete Isamaa ja Ekre abiga võimule. Ratas hakkas jälle ISE, ilma rahva mandaadita peaministriks.
k
Kaja Kallas ja refid võitlevad saamatute, võhikute ja valelike valitsejate vastu/ 15. november 2019, 18:33
Kaja Kallas võitleb eesti rahva eest ja Eesti riigi hävitajate vastu! Miks küll Ratas on solvunud? Kas sellepärast, et ta on Eesti riigi ja eesti rahva elu kõrgete maksude ja täitmata valimislubaduste ja valetavate-vassivate, veel võhikutest ministritega Eesti viinud juba peaaegu kuristikku? Ratast ei ole ükski eestlane peaministriks valinud. Ratast sai esmakordselt ja seda ilma rahva mandaadit valitsema ainult 'tänu' reeturite IRLi ja sotsidele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee