Jõulud | Sisuturundus

Hubane Saka mõis on ideaalne koht ka talviseks külastuseks! 

Saka mõis, 18. november 2019, 09:28
Kuigi eestimaalased eelistavad mööda Eestit reisida peaasjalikult suvisel ajal, siis tegelikult on tore ringi liikuda ka sügistalvel. Ida-Virumaa on kaunis ning avastada on palju – selle juurde võiks kuuluda ka üks lõõgastav puhkus Põhja-Eesti pankranniku pärlis Saka mõisas.

Saka Mõisakompleks tunneb uhkust oma puutumata looduse, merelainete loksumise, joa langemise mühina ja meeleolukate ajaveetmisvõimalustega. Saka mõis paelub eelkõige oma asukohaga Põhja-Eesti pankrannikul keset iidset parki Ontika maastikukaitseala läänepiiril. Pargipaviljon, lehtla ja arvukad pingid pargiteede ääres võimaldavad omaetteolemist, nautida rahu ja vaikust. Pargiteed viivad külastajaid Kivisilla valgustatud joaastangute juurde ning mereranda laskuvate treppideni. 

Vaid mõnekümne meetri kaugusel hotellihoonest peab mere peale vahti üksildane vaatetorn. Torni tippu viib keerdtrepp, kus saavad Saka mõisa külalised nautida suurepärast vaadet nii lahes asuvatele saartele kui ka päikesetõusule ja -loojangule.

Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv härrastemaja kui 33 toaga hotell. Hotelli juurde kuulub ka privaatne spaa saunade ja väikese basseini ning erinevate kehahooldusvõimalustega. Tutvu erinevate pakettidega SIIN!

Kui soovid osta Saka mõisa kinkekaarti, saada e-kiri saka@saka.ee või helista telefoninumbril +372 33 64900. Kinkekaardid väljastatakse päringu alusel, kas postiga või e-mailile. Kingi armsale inimesele tähelepanu, aega, romantikat, tükike ürgset loodust, häid kavatsusi, keha ja hinge harmooniat – oma häid kavatsusi!

Lisainfot saad SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee