Krimi

15aastane koolipoiss kogus 13aastaste tüdrukute alastipilte (25)

Eesti Päevaleht, 15. november 2019, 07:49
Fotosid saadeti 15aastasele poisile tavaliselt läbi rakenduse Snapchat.Foto: PantherMedia/Scanpix
Kaheksanda klassi poiss meelitas varateismelistelt tüdrukutelt oma pornokogu jaoks sihipäraselt välja paljastavaid pilte, et siis sõprade ees uhkeldada ja tüdrukuid alandada.

15aastase Martini telefonist leitud ja selleealiste noorukite kohta hämmastavalt üleolevalt ükskõikne vestlus viitab ilmselt sellele, kui tavapärane see kõik nende jaoks oli.

Kui vahetatud oli juba hulk tavalisi fotosid, läks poisi vestlus tüdrukutega enamasti mööda kindlat rada: „Ta saatis enda palja ülakehaga foto ja küsis samasugust vastu,“ räägib üks 13aastane tüdruk – keeldumisel halvustas poiss teda, ähvardas ja väitis, et küll teised saadavad.

Kohtunik Katre Poljakova sõnul leidis tõendamist, et Martin tegutses kindla plaani järgi, meelitades süüvõimetuid tüdrukuid tegema endast paljastavaid fotosid ja neid talle saatma, ja et tema eesmärk oli endale kokku panna selliste fotode kollektsioon.

Martin ise nendib, et on tegelikult saadud piltidest „veits traumeeritud” ning pole kelleltki vabandust palunud: „Ei ole vaja minu arust, milles mina süüdi olen, kui tema saadab mulle pildi?”.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee