Eesti uudised

PARKIMISAUTOMAAT JÄI VÕLGU! Hämmingus autojuht süüdistab parklaomanikku raha välja petmises (6)

LISA KOMMENTAAR

kallis, süvariik/täna, 15:28 14. november 2019 17:13
Kurbusega teatan mina, et antud kirjaloost oli ikkagi kasu, et olla valmis sellisteks "meeldivateks" üllatusteks, mis antud loos oli kirjas. Nüüd tean, et münte tasub alati kaasas kanda, ehkki kaasaegsetes riikides kasutatakse antud parkimisautomaatide puhul kaardimaksesüsteeme. Sularaha kasutamine maailma eesrindlikuimas e-riigis peaks olema kuritegu, mida mõned ka teostavad nagu näha.
süvariik 14. november 2019 15:28
ohteid õnnetuid ekrenaute, igal sammul on süvariik, igal pool on vandenõuteooriad ja see et tehnika rikki läheb või vahendid otsa saavad on ju võimatu... ja õnnetul debiilikul kes sellist saasta postitab on ju nii kohutavalt raske feisbuuki asemel avada enda meiliklient ja kirjutada europarkile kiri murega, pildi võib ka sinna juurde panna...
Qwert 14. november 2019 14:03
"...kuid vahel ikka juhtub, et automaadist saab vahetusraha otsa." - Tere talv! See on ju tegelikult röövimine keset päiset päeva ja veel nii, et silm ka ei pilgu! Selle peale "teenuse" osutaja lähebki, et kes see ikka viitsib mingi mõne euro pärast jamada. Kümmekond taolist lisaeurot päevas teeb aastas vägagi hea kopika (loe: euro).
Klassika 14. november 2019 13:32
Naeruväärne.. Inimene peab hakkama kulutama oma aega ja ressurssi kellegi tegemata töö pärast, et küsida tagasi 1 euro ja 50 senti? Ja mida välismaalased teevad? Kas see on reaalselt üldse mõeldav, et turist hakkab mingeid avaldusi esitama 1.50€ tagasiküsimiseks oma kontole? Kui see aja- ja närvikulu kompenseeritaks, näiteks 100-eurose summaga, küllap siis ilmuks ka piisavalt vahetusraha nagu võluväel nendesse makseautomaatidesse.
14. november 2019 12:08
Varem oli seal esimene tund tasuta.
imelik vabandus 14. november 2019 11:47
kus peab inimene teadma mitut sorti automaatidest ning see väide, et sularahas ostjaid on vähe, on naeruväärne...ei pruugi ültse digitaalseid oskusi ollagi...ja tagastatv raha otsas pole õigustus vaid röövimine...