Poliitika

Minister Järvik eitab isiklikku huvide konflikti: „Ei ole! See on otsitud asi.“

Viljar Voog, 13. november 2019 11:57

5 KOMMENTAARI

d
Doora/ 13. november 2019 15:21
Kallase tagumik sügeleb peaministri tooli järele,siit ka kogu see tsirkkus!Tuleb kaotades säilitada inimväärikus,mitte nii labaste vahendiga"suurel areenil"vehelda!
r
Raido/ 13. november 2019 13:32
Kui EKRE-l vähegi autunnet on, siis ei taganda nad üksnes Järvikut, vaid loobuvad sootuks ka maaeluministri kohast. Juba algusest peale ei tohtinuks sellele endiste Rahvaliidu kolhoosiesimeeste pundile usaldada seda ministrikohta. Nagu Villu Reiljanist vähe oli?!
h
huvide konflikt 2/ 13. november 2019 13:27
Aga MESA puhul pole tegemist muuga, kui et seda seltskonda, mis ligi 20 aastat on saanud kontrollimatult pappi jagada, tabas kabuhirm ja paanikahoog niipea, kui nad kuulsid, et kedagi tahetakse seda rahajagamist lähemalt vaatama saata.
h
huvide konflikt/ 13. november 2019 13:26
Vändra külanõukogus paiknenud koolid on muidugi ajalooliselt tuntud kui kuritegevuse suurim taimelava Eestis. Vähemasti arvab niimoodi suur osa Eesti meedia peavoolu kanalisatsioonist. Aga kui otsida, kes kellega käib, siis tuleks esitada süüdistus kogu reformierakonna liikmeskonnale koostöö eest albaania maffiaga ja Eesti valimistulemuste mõjutamise eest ning teiseks tuleks väga suure luubi alla võtta näiteks EÜS-i nimeline üliõpilasordu, mille vennaskond on õllelaua taga üdini korrumpeerunud.
r
Raido/ 13. november 2019 13:20
Otsitud asi? Riigile tekitati kahju 1,1mln€. PRIA positsioon kohtus oli nõrgem justnimelt selle tõttu,et kits-kärneriks minister ja tema nõunik ei olnud huvitatud oma klientide ja semude vastasest nõudest. Selle sig.aduse kõrval on "ärmatamine" ja "rollotamine" lapsemäng.Kahju Järviku korruptsiooni tulemusena on kordades suurem! Puhtjuhuslik, et PRIA võitis üks-ühele analoogsed kohtuvaidlused teiste petturitest talunike vastu (nende kihtuasjade jaoks andis ka Järvik oma volituse ja tegi koostööd), kuid just oma lapsepõlvesõprade vastasel juhtumil ta volitust EI ANDNUD,koostööd ei teinud!?