Krimi

Täiendatud kell 18.28!

VIDEO | Narvas hukkus autolt löögi saanud jalakäija

Toimetas Marvel Riik, 9. november 2019 17:22

5 KOMMENTAARI

p
12. november 2019 20:00
Praktiliselt siis juba jalakäija ise süüdi tunnistatud, et ta ülekäigurajal surnuks sõidetakse ,"kuna tumedad riided seljas" ,autojuht aga pole järjekordselt milleski süüdi kuna süüdi "ilmastikuolud", mis ei võimalda juhil näha teele kas seal kedagi või midagi on. Hea, et kivimüüri ees polnud, muidu oleks veel õnnetus juhtunud ja juht viga saanud. Kohtuotsust aga pole mõtet isegi oodata, see on juba ette teada, "õnnetuse põhjustamine ettevaatamatusest" karistus 6 kuud tingimisi kui aasta jooksul kedagi rohkem ei tapa.

m
Mädanik/ 9. november 2019 19:50
Selles eas juhid ei peaks enam roolis olema.Aeg oleks lõplikult pensionile jääda kui valgustatud tee peal ei näe ka jalakäijat enam.
j
Jaan/ 9. november 2019 19:33
Palju Te tänavatel helkurit näete? Ligilähedane nullile.
m
Mann/ 9. november 2019 19:05
Üks vanur ajas teise alla. Aga kuivõrd oli tegu ülekäigurajaga, pidi juht eriti tähelepanelik olema. Prillid olid kehvad või jutuhoos?
m
Mileina/ 9. november 2019 18:46
Kurratse,tigedaks juba ajab!!!Mis jama juttu politsei ajab???Ülekäigurada oli valgustatud,sirgel teelõigul ja autojuht ei näinud rulaatoriga teed ületanud inimest,pime oli roolis või???Rulaatoriga teed ületades ,võtabki aega ja autojuht oli lausa kohustatud ta äle laskma aga sõitis otsa,paistab,et see 73 aastasel tolal oli ka kiirus suur.Helkur peab olema aga kui ikka inimene ületab teed selleks ettenähtud kohas,siis võib ta seda teha ka ilma helkurita.Vanasti polnud helkureid,polnud ka valgusfoore igal nurgal ja liiklusõnnetusi juhtus ka harva,sest juhid olid paremad ja seadused ka.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee