Poliitika

Martin Helme: meedia produtseerib maaeluministrist libauudiseid. Valitsus pole tülis (54)

Toimetas Marvel Riik, 9. november 2019, 16:19
Rahandusminister Martin Helme.Foto: Teet Malsroos
Rahandusminister ja EKRE aseesimees Martin Helme sõnas sotsiaalmeedias Facebook, et meedia produtseerib libauudiseid, kui räägib sellest, et maaeluministri Mart Järviku ümber toimuv skandaal lõhub valitsuse tervist. „Tegemist on lihtsalt tavapärasest suuremas koguses libauudiste produtseerimisega. Tegelikult ei ole valitsuse sees mingit tüli,“ kirjutas Helme.

Helme sõnul on igati loomulik, et koalitsioonikaaslased soovivad saada aru, mis Järviku ümber täpsemalt toimub. „Loomulikult nad seda järgmisel nädalal saavad ka. Arutame asjad läbi ja korrastame oma read, umbusaldus on ju nagunii tulemas,“ rääkis ta, viidates opositsiooni tegevusele.

„Vastasseis, mis Järviku kaasuse puhul on tekkinud, pole mitte koalitsiooni sees ega isegi mitte niivõrd koalitsiooni ja opositsiooni vahel, vaid valitud ja volitatud poliitikute ning vastutamatute ametnike vahel. Võitlus käib selle üle, kes valitseb Eestit: kas valitsus või ametid. Opositsioon käitub siin lihtsalt oportunistlikult, kasutades tekkinud infomüra ära enda poolt palavalt soovitud umbusalduse korraldamiseks. See kukub loomulikult läbi.

Samal teemal

9. november 2019, 11:14
Maaeluminister Mart Järvik selgitab: PRIA ei vaja kohtuskäimiseks ministri volitust
8. november 2019, 20:47
Mart Järvik valetas: PRIA volituste ainus teadaolev erinevus on ministri nõunik Urmas Arumäe
8. november 2019, 17:10
Kas Järvikust saab kolmas kukutatud EKRE minister?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee