Eesti uudised

Seni tabamata sadist kallas Paides mänguväljakule söövitavat ainet, mitu last sai viga (18)

Delfi/Ohtuleht.ee, 9. november 2019, 15:10
Torusiil.Foto: Arno Saar
Sotsiaalmeedias levib hirmus lugu Paidest, kus mingi kuri inimene on laste mängupargis karusselliistmele arvatalt Torusiili (torupuhastusvahend) valanud.

„Laps keerutas Paides Lembitu pargis karussellil, kui jooksis äkki isale kurtma valu ja kipitust,” kirjeldab üks ohvritest Facebooki grupis Järvamaa emmed intsidendi algust.

Ka esimese postitaja tütar kurtis mõne aja pärast kipitust, tema retuusidel olid justkui pleegitusjäljed.

Esimese kannatada saanud lapse ema kirjeldas olukorda nii: „Tugevad söövitused pepul, laps ainult röökis, teavitasime politseid. Täna läheme EMOsse et leevendust saada.”

Täispikk artikkel Delfis.

Politsei: tegu polnud tahtlik

Politsei ütles pressiteates, et 8. novembri õhtul jõudis nendeni teade, et üks Lembitu pargis mänguväljakul olnud laps tundis atraktsioonidel mängimise järel kätel sügelus- ja kipitustunnet.

„Selgitasime sündmuskoha vaatlusel ja kogutud tõendite uurimisel, et esialgsetel andmetel on keegi tõenäoliselt pudeli kodukeemiat ühel mänguväljaku atraktsioonil plahvatama pannud,“ kirjeldas Paide politseijaoskonna juht Margus Toomsalu. „Seni kogutud info ei anna põhjust arvata, et keegi mänguväljakule mängima tulnud lastele tahtlikult halba soovinuks. Samas on selliste kodukeemia vahenditega mängimine mistahes kohas ohtlik ning paraku tekitasid antud juhul hilisemalt mitmele lapsele ka kannatusi.“

Toomsalu kinnitas, et päästjad reageerisid kiirelt ning puhastasid atraktsioonid korralikult ära nii, et kellelegi ohtu seal mängimisest enam ei ole.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee