Seisukoht

Seisukoht | Keegi peab meid pärismaalasteks (41)

Dannar Leitmaa, päevauudiste ja veebikeskkondade juht, 8. november 2019, 11:07
Foto: Jörgen Norkroos
Kujutad sa pilti, valgenahaline naine räägib telefonis inglise keeles ja kohe on kohalikud teda kividega loopimas ja sõimamas. Kui selgub, et ajal, mil kohalikud teda väidetavalt loopisid, oli telefon hoopis mujal, aga pärismaalased ikkagi päriselt ründasid. 

Kui pärismaalaste politsei asja uurima hakkas ja avastas, et valgenahaline naine rääkis esmalt kohalike rünnakust, mis toimus kell 15.30, siis 13.30 ja siis 11.30, siis on ilmselt süüdi pärismaalaste arusaam ajast, mis ei ole päris täpne. 

Kui kohalik politsei avastas, et pärismaalaste rünnaku ajal kasutusel telefon asub hoopis mujal, siis oli tegu pärismaalaste võimuorganite koostööga kohalike ründajatega ja üleüldse hakkasid nad siis uurima valgenahalise naise tegevust, aga mitte rünnakut ennast.

Kui kohalikud võimuorganid jõudsid uurimisel tulemuseni, et valgenahaline naine valetab, siis andis valgenahaline naine alla, kuna pärismaalastega vaielda ikka ei maksa. Valgenahaline naine palus viisakalt, et ärge asja suure kella külge pange ja tema valgenahalisust mainitagu. Ja las pärismaalaste kärajad suhtlevad omakeskis – kommenteerivad, jagavad, arutlevad.

Kui valgenahaline naine pärismaalaste kohtust 3000 läikiva peeglitüki eest pääses, siis andis valgenahaline naine taaskord alla, kuna teadis, et pärismaalased ei tea ise ka, mida nad teevad. Kohalikud ei mõista tema kannatusi. Sest kohalikud on ju pärismaalased.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee