Jõulud | Sisuturundus

Toeta lapse arengut toidulisanditega, mis mekivad hästi! 

Rosena, 12. november 2019, 08:45
Foto: Stanislav Moškov
Iga laps on erinev ja samamoodi on erinevad tema vajadused. Rosena esitleb valikut maailmas ülipopulaarsetest Nutrigeni toidulisanditest, mis toetavad sinu lapse kasvu ja arengut.

Growmega Syrup on ideaalne laste kasvu ja arengu toetamiseks. Toidulisandis sisalduvad kalaõli, vitamiinid ja mineraalained aitavad areneva organismi luude, hammaste ja lihaste arengule kaasa. Siirup sisaldab ka olulisi aminohappeid ja L-arginiini. Toode sobib lastele vanuses 1–13 aastat.

Mida arvab lapsevanem?

Tahame ju kõik, et meie lapsed kasvaksid suureks ja tugevaks! Üldiselt püüan mitte liiga palju toidulisandeid anda, kuid olen otsustanud Growmega siirupi kasuks. Kuigi tegemist on kalaõliga, ei ole sellel kalamaitset. Minu silmis on see oluline pluss. Mu kuueaastasele põnnile täitsa meeldib!

Supra Syrup on ainuke lastele mõeldud toidulisand terves maailmas, mis sisaldab tervelt 13 vitamiini ja 10 mineraalainet. Toode sobib lastele vanuses 6 kuud kuni 13 aastat.

Mida arvab lapsevanem?

Tervelt 13 vitamiini ja 10 mineraalainet? Suurepärane variant! Lastele on üldiselt keeruline anda vitamiine ja siirupeid, eriti kui need ei maitse just kõige paremini. Ühe siirupi andmisega saab ikka hakkama.

Vegy Syrup on sobiv lastele, kellele ei meeldi köögivilju süüa. Kuigi köögiviljad on põnnide arengu seisukohalt tähtsad (sealt saab hädavajalikke toitaineid), ei meeldi need paraku enamikele lastele. Nutrigen Vegy siirup võimaldab lastele maitsval viisil tagada igapäevaseks arenguks vajalikud vitamiinid ja mineraalid koos levinumate köögiviljade ekstraktidega. Toode sobib lastele vanuses 1–13 aastat.

Mida arvab lapsevanem?

Olen mõelnud, kui palju kergem oleks elu, kui lapsele meeldiks kommi asemel brokoli, kapsas või porgand... Aga õnneks olen leidnud Vegy Syrupi – selle üks teelusikatäis siirupit vastab umbes 500 grammile köögiviljadele. Lapsele meeldib see ka rohkem kui rohke rohelise söömine. Ei saa pattu salata, mõnikord olen ise ka ampsanud lusikatäie siirupit. 

Nutrifoods kiudainerikkad joogid ja pudingud aitavad tekitada täiskõhutunde kiiremini ja toetavad seeläbi kaalu vähendamisega seotud tegevusi. Joogid ja pudingud vähendavad suhkru ja rasvade tarbimist ning aitavad glükeemilise reaktsiooni tasakaalus hoida ja parandada seedimist. Ühes annuses on kõigest kuus kalorit!

Joogipulbreid on apelsini, granaatõuna ja kakao maitsega ning pudinguid maasika, virsiku, banaani, šokolaadi ja sidruni maitsega.

Mida arvab lapsevanem?

Vanem laps on läinud minusse, mis tähendab, et tal on kaaluga probleeme. Mõistan hästi, et olles juba kaheksa-aastaselt ülekaalus, pole lihtne. Seda enam, et pojale meeldivad igasugused suhkrurikkad mahlad ja pudingud. Olen viimasel ajal pakkunud talle Nutrifoodsi pudinguid. Ta on need hea meelega ära söönud, aimamata, et need on kuidagi tavapärasest teistsugused. Tänu pudingute väikesele kalorisisaldusele on ta juba kaks kilo alla võtnud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee