Müstika

HOROSKOOP | 13. kuni 19. november 

Naisteleht, 13. november 2019, 05:41
Foto: depositphotos

JÄÄROled ettevõtlik ja kiire. Tööde lõpule viimisega võib tekkida raskusi. Sind võivad huvitada elu ja surma küsimused. Võta koos perega midagi meelelahutuslikku ette.Pane tähele! Aruta üleskerkinud probleem lähedasega rahulikult läbi – siis suudad paremini partneri vajadusi mõista. Võid huvituda keskkonnakaitsest. Tundeid pole mõtet karta ega alla suruda. Arvamise asemele tulgu rohkem teadmisi.

SÕNNTeistest lahus töötamine ei pruugi väga tulemusrikas olla. Elu viib kokku tarkade inimestega. Koostööplaanid võivad olla seotud meelelahutuse, moe ja muu disainiga. Oluline on end kontrollida ja teiste arvamuste suhtes paindlikum olla.Pane tähele! Periood algab energiliselt. Oled valmis pühenduma praktilistele töödele. Olulised on nii välimus, tervis kui ka kodu. Ära püüa kõike üksi otsustada, konsulteeri spetsialistidega. Töökaaslastega saad hästi läbi, kuigi vahel kipud veidi vaidlema.

KAKSIKUDEsiplaanile kerkib tööolude, tervise ja välimusega seotu. Raske töö sulle eriti ei istu, kuigi laiskus enda ja teiste juures ei meeldi samuti. Sul on ideid, milliseid muudatusi teha kodu ja suhete vallas.Pane tähele! Püüa olla parem kuulaja. Pöörad rohkem tähelepanu üksikasjadele ja planeerimisele, kuid enesedistsipliiniga on kohati raskusi, eriti neis tegevustes, mis ei paku võimalusi loovuseks. Materiaalsed huvid ei lase piisavalt lõdvestuda.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee