Sisuturundus

Viimase aja trend! Vaata, kuidas vähendada vaid kuu ajaga tselluliiti ja ümbermõõtu 2–5 cm! 

Kupud.ee, 7. november 2019 14:26
Tselluliidiga võitlemisel ei ole enam vaja kalleid kreeme ega salongiprotseduure – kodus kasutatavad taskukohased massaažikupud lubavad tulemusi juba mõne nädalaga. Vestlesime sellest ning veel teistestki kupumassaaži kasulikest omadustest www.kupud.ee esindaja ja kuppude maaletooja Mariliis Mürgimäega (33). 

Kuppe kasutab juba üle 20 000 naise Eestis. Milles seisneb kuppude võlu?

Jah, oleme tegutsenud juba üle 8 aasta ning rahulolevaid kasutajaid on meil üle 20 000. Kokku on müüdud on juba üle 50 000 kupu! Need on tõesti väga hästi vastu võetud ja ütleks, et lausa kujunenud viimase aja trendiks.

Populaarseks teeb need see, et kupud TÕESTI toimivad, neid on lihtne kasutada ja nad on väga taskukohased. Ja tulemusi on näha juba 2–4 nädalaga. Jutt kuppudest levib ammu sõbralt sõbrale ja mingit pähemäärimist lihtsalt ei ole. Kupud kestavad aastaid, peale iga kasutuskorda tuleb vaid neid sooja veega üle loputada.

Kuidas kodune kupumassaaž toimib ja miks eelistada seda teistele massaažidele?

Tegemist on massaažiliigiga, mille tegemisel kasutatakse tänapäeval käepäraseid kokku pigistatavaid silikoonist massaažikuppe. Paljud naised, kes teevad küll palju trenni, ei saa tihti siiski tselluliidist päris lahti. Siinkohal tulevadki appi kupud. Tselluliidi vähendamise mõttes on kupumassaaž üks kõige tõhusamaid massaaže, sest kupp imeb endasse vaakumi näol palju nahka, lihaseid ja kudesid, tänu millele saab hõlpsasti kiirendada lümfi- ja vereringet ning ainevahetust. Mõnes mõttes võib seda pisut võrrelda ka LPG massaažiga, kus samuti tekitatakse vaakum, et probleemseid piirkondi kehal töödelda. Kupud on aga suurepärased abilised koduses kehahoolduses ja kõigile kättesaadavad. Paljud naised eelistavadki seda teistele massaažidele just põhjusel, et see on mugav, käepärane ning taskukohane ja mis kõige tähtsam: kasutajad näevad esimesi tulemusi juba nädala-paariga.

Millised kupud on valikus?

Meie bestseller on kindlasti kehakupp. Peaaegu 90% naistest esineb tselluliit. Paljudel on aga probleemiks hoopis venitusarmid, teised soovivad vähendada ümbermõõtu reiel, kõhul või puusadel. Kehakupuga saab kõiki neid muresid vähendada. 2–4 nädala pärast on näha juba suurepäraseid tulemusi! Kindlasti ei tohi aga unustada vee joomist peale protseduuri. Väga hästi aitab kupp ka seljavalude ja õlavöötme valude korral. Kupumassaaž turjal leevendab hõlpsasti ja kiiresti pingeid seljas istuvast tööst.

Samuti on väga hästi vastu võetud näokupp. Näokupp on ideaalne neile, kellel on tekkinud mõningad kortsud, näonahk on plass ja tuhm. Näokupp elavdab väga hästi näo mikrovereringet ja ka tõstab näolihaseid. Öeldakse, et see on kui kodune FACELIFTING protseduur. Samuti puhastab kupp poore ja vähendab edukalt aknearme. Näokuppu tasuks kasutada paar-kolm korda nädalas ja soovitan üks mõnus protseduur teha ka enne tähtsat üritust või pidu – annab erilise sära ja jume.

Silmakupp on nüüd meil pisut suurema diameetriga kui varem. See aitab ka hõlpsasti vähendada tumedaid silmaaluseid ning silendada peeneid silma- ja huuleümbruse kortse, kuhu näokupuga nii lihtsalt ligi ei pääse (õrna naha tõttu ei tohi ka silma all näokuppu kasutada).

Kuidas kupumassaaži kodus ise teha? 

Kodune kupumassaaž on imelihtne. Probleemne piirkond on vaja ära õlitada ja siis tuleb vaid kuputama hakata. Kehakuppu kasutades peaks enamasti järgima põhimõtet, et kupuga tuleb liikuda altpoolt üles vereringe suunas. Parimate tulemuste saavutamiseks peaks kuputama kuu aega järjest 4–5 korda nädalas kuni 5–7 minutit ühele probleemsele piirkonnale. Peale kuuri on nahk on rohkem trimmis, vähenenud on ümbermõõt ning tselluliit.

Näokuppu tuleks kasutada aga 2–3 korda nädalas. Näokupuga on kaasas ka spetsiaalne skeem, mida järgides on lihtne seda kasutada. Näokupuga soovitame kuputada peale dušši, siis on poorid lahti aurutatud, ning õli ja kupu koostoime mõjusam. Silmakupu vaakum on aga väiksem ja pole niivõrd intensiivne, seega sellega võiks kuputada kasvõi igapäev.

Kas tooksid ka välja parimad tulemused?

Kust kuppe võib leida? 

Kuppe on võimalik lihtsasti ja kiiresti tellida e-poest www.kupud.ee. Samuti on kupud müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Tradehouse Ilukaumajades, Pro Kosmeetika kauplustes, Saaremaa Kaubamajas, Bio4You Ökopoodides ning Lovertes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee