Krimi

ETTEVAATUST! Lörtsi- ja lumesadu muudab teeolud Lõuna-Eestis keeruliseks

Toimetas Hindrek Pärg, 5. november 2019, 20:07

7 KOMMENTAARI

p
puruvana/ 6. november 2019, 08:35
No mina ütleks, et kõige jõhkramad on jeep + naine roolis. Samas autojuhtimise saamatus sõltub ikka ka autokoolist. Nii mõnigi koolitaja on ise ka saamatu. Aga palju, palju vaja sõita aga kõigil pole see kahjuks võimalik. Kütus on ju kallis. No ja libeda koolitus aitab ikka ka.
k
kusti/ 6. november 2019, 07:55
Ehk toimetaja Hindrek selgitab, kuidas saavad teeolud olla keerulised?
0
04:33!/ 6. november 2019, 05:59
Siin ongi vahe tallinlaste ja lõuna eestlaste ilmastiku muredest. Tallinlased ohivad, sest nende jaoks on lõuna eestlaste imad katastroof. Meil lõuna eestis aga tavaline, iga-aastane vööndiaegade imamuutus. Aastaid nii elatud, elame edasi. Kiruvaid artikleid kirjutavad ikka tallinlased.
ERIOLUKORD MEIE ILUSAS LÕUNA EESTIS/ 6. november 2019, 04:33
Nüüd siis Lõuna eestlased saavad täiega : Alles oli meil pimedus --nüüd siis lumised teed : Peaks valitsus kuulutama meie piirkonna eluohtlikuks """Räägime ikka ""SUUD PUHTAKS ::: jA MIDA ON VALITSUS VÕRU JA PÕLVA HEAKS TEINUD ? MUIDU RÄÄGITAKSE IGA PÄEV TALLINNA LINNA MUREDEST ?
s
Siim/ 5. november 2019, 22:55
Lörtsi hakkab tulema...... Ratas jälle süüdi...
l
liikleja/ 5. november 2019, 21:32
Jah aga tee sa mõningatele vahtralehega roolikeerajale see selgeks.Kui ikka suvel ka ei osata autot tunnetada siis mis veel libedaga saab.Kurb on see,et kui midagi juhtub ,saavad kannatada ilmsüütud inimesed.Nähtud neid küll,pole vahet kas tatikad või tibid.Pikivahest ei tea nad midagi.Hea kui nende ees sõitval autol on paigaldatud kärukonks see veel natuke peatab neid ,,kõvamehi,,
r
Reio/ 5. november 2019, 20:39
Mitte teeolud pole keerulised, vaid juhid on liiga lihtsakesed viimastel aastakümnetel. Autojuhiks saamine peaks olema palju keerulisem, siis poleks mitte mingisugune lumesadu liiga keeruline. Juhid on saamatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee