See kanavõileib, meie silmis vast rohkem burger, põhjustas vägivaldse intsidendi, milles hukkus 28aastane mees.Foto: AP/Scanpix
Toimetas Greete Kõrvits 5. november 2019 19:47
Kaklus populaarse einela praekanavõiku pärast läks ühele Marylandi mehele elu maksma, vahendab ABC News.

Intsident leidis aset esmaspäeva õhtul USA pealinna Washingtoni lähedal asuvas kiirtoidurestoranis Popeyes. 28aastane mees ei mallanud enam oodata, et saaks proovida mõnd aega menüüst väljas, pühapäevast aga restoranis taas saadaval olevat praekanaga võileiba. Klient trügis järjekorras ette, põhjustades teistes ootajates pahameelt.

Kliendi ja tema taha jäänud mehe vahel tekkis sõnelus, mis jätkus ka pärast ostude tegemist Popeyesi parklas. Käiku läksid käed, paraku ka terariist, mille tagajärjel järjekorras trüginud klient hukkus.

Mõrvar jääb esialgu tabamatuks. Politsei uurib asja, kuid on seni suutnud tuvastada vaid selle, et kakluse põhjustas tõepoolest kõnealune menüüsse naasnud võileib.

„Me otsime seda meesterahvast ja see meesterahvas teab, kes ta on,“ sõnas kohalik politseiülem. „Ta teab, mida ta siin korda saatis ning ta peaks õigesti käituma, võtma südame rindu ja end ise üles andma.“