Kommentaar

Alar Lehesmets | Prokuratuur raiskab ressurssi tühistele asjadele?

Alar Lehesmets, Põhja ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör, 5. november 2019, 17:50

11 KOMMENTAARI

e
et siis/ 8. november 2019, 09:43
et tolle pere elu mõjutanud kuritegu on tühine jne.. Tean vastust. Eesti riigis politseil. Endal olemas selline kiri rattavarguse kohta. Teie poolsele väljakutsele ei reageeritud kuna sellise sisuga väljakutsed ei olnud sellel päeval prioriteetsed.
õ
õigus/ 7. november 2019, 13:35
Tehke oma katuse all puhastustöö ära ja ülejäänu hakkab iseenesest õigusriigi moodi välja nägema . Üks lõngaotsake on teil käes, sealt harutades saab terve lõuna-eesti puhtaks
r
ruudi / 6. november 2019, 19:21
Vale puha Vahendeid oli ülearu kui topiti Savisaare voodisse mikrofone ja jälitati rasedat naist Hispaanias Muidugi pole raha et see valetaja naerusuu saaks katsuda vangiraudade jahedust Kergem on kuulata teatud tänavalt tulevaid suure sõbra nõuandeid kui olla suveräänse riigi esindaja ja seaduslikkuse kaitsja
v
v/ 6. november 2019, 10:56
Inimlikkuse on kadunud, täielik karistusseadusiku päheõppimine on edu toonud neile, kes suudavad kõrvale hoida kas viis või kümme aastat. Siis karistus aegub ja võid elada õige mehe elu. See on suurmehe edu valem, kas ei meenu vastused ajakirjandusele, mida on andnud onu Säm või Siimu. Kelle kasu on siiski seadustes ja kes meile pähe surub, et midagi pole teha ja tuleb kannatada. See on uus kriis , kannatame edasi üheskoos edasi.
n
no/ 6. november 2019, 09:50
ei jõua nad kõigi asjadega tegeleda. pole inimesi ehk raha nii palju. ka politsei on nüsitud
e
Ega see jutt nüüd juhuslikult meediasse ilmunud,vaja pilti saada õigel ajal?/ 5. november 2019, 22:17
r
Riiklik terroriaparaat töötab/ 5. november 2019, 21:52
Teise eesti vastu.suuri sulisid ei puudu.

m
maalt ja traktoriga/ 5. november 2019, 19:22
Kas oli vabatahtlik või sunnitud jutt? Kui kõrgema juriidilise haridusega, loodan, et autoril on see ikka Alma materist, ei jaga matsu elust, siis on asi natuke nihu.
h
Hale lalin/ 5. november 2019, 19:06
Igal võimalusel kuritegusid ei menetleta. Ka siis, kui peale politsei keeldumist proksi terve kaust tõendeid anda. Põhiliselt tegeletakse põhjuste leiutamisega, et asju mitte alustada. Paljud põhjendused on diletantlikud ja koomilised, sest osad prokurörid on äärmiselt kitsa silmaringiga.
r
rohkem selgust/ 5. november 2019, 19:00
See artikkel pole mingi õigustus, et oi , vaadake kui palju ressurssi peaksime kulutama....See ei huvita inimesi, rahvale tuleb rääkida tõtt ja kui vaja, siis põhjalikult selgitada, miks prokuratuur sellise otsuse mingis süüasjas, millel suur avalik huvi, tegi. Liiga paljude asjade puhul tunneb suur hulk inimesi, et antud kohtuotsusega on nende õiglustunnet riivatud. Prokuratuurile võib kõik olla iseenesest mõistetav, aga rahvale mitte. Siit tekibki inimestel mitte rahul olemine prokuratuuri ja kohtute tööga.
ü
üldiselt/ 5. november 2019, 18:10
Tegelikult lähevad inimesed lihtsalt katki. Kui riik kulutab ausate inimeste jälgimisele meeletuid ressursse ja kõik näevad kuidas suured vargad rahumeeli edasi tegutsevad, siis saame tulemuseks palju katkiseid inimesi. Katkised inimesed ei hakka kuritegusid toime panema vaid muutuvad ükskõikseteks. Neile on täiesti ükskõik mis sellest riigist edasi saab. Arvate, et propaganda ilusast elust muudab midagi? Ei, kui asjad lähevad katki siis nii jääbki.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee