Poliitika

Karoli Hindriks kahetseb: mul polnud põhjust Mary Krossi sõnades kahelda (162)

Ohtuleht.ee, 5. november 2019 13:32
Karoli Hindriks keskel.Foto: TEET MALSROOS
Eelmise aasta lõpus sotsiaalmeediapostitusega meediatormi tekitanud Karoli Hindriks avaldas nüüd kahetseva postituse, kus meenutas skandaali algust.

"Kui minu hea tuttav ütles, et teda rünnati, ning jagas rünnaku detaile, siis mul polnud põhjust tema sõnades kahelda. Et ma faktides ei eksiks, siis palusin ka oma esmase eestikeelse sotsiaalmeedia postituse temal ja läbi tema ka ta eestlasest abikaasal üle lugeda," kirjutas Hindriks. "See, et Eesti oleks sõbralik ja turvaline kõikide Eestis elavate inimeste jaoks, sõltumata nende kultuurilisest taustast või nahavärvist, on minu jaoks väga südamelähedane küsimus. Minu enda meeskonnas on täna inimesi rohkem kui kümnest rahvusest. Mul on kahju, et niivõrd oluline teema sai selle juhtumi tõttu halva varjundi. Mul ei ole põhjust kahelda Eesti politsei ning prokuratuuri töös. Loodan, et nende töö tulemusel Eesti inimeste ning meie külaliste turvalisus suureneb."

Politseiuurimine selgitas, et Hindriksi postituse aluseks olnud Mary Krossi ründamine ei vastanud tõele ja mingit ründamist polnud. Kross pääses kriminaalkaristusest, aga pidi maksma 3000 eurot trahvi.

Samal teemal

07.11.2019
MARY KROSSI JUHTUM POLEGI ERILINE? Pea kolmandik valeütluste kohtuasju lõpetatakse avaliku menetlushuvi puudumise tõttu
06.11.2019
Prokuratuur: Mary Krossi valeütluste andmine on tõendatud
06.11.2019
Mary Krossi sõnul teda tõesti rünnati, ent politsei uuris teda, mitte juhtunut
04.11.2019
VALE ANATOOMIA | Mary Kross üritas politseid veenda, et tema rünnakut ei peaks üldse uurima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee