Riina SolmanFoto: Robin Roots
Karin Sõmer 5. november 2019 13:52
Sotsiaalmeedia kihab täna vihastest kommentaaridest selle kohta, et rahvastikuminister Riina Solman olevat kohtumisel rasedate naistega justkui mõista andnud, et iga kokkupõrge peres pole veel perevägivald.

Sotsiaalmeedia kihab täna vihastest kommentaaridest. Rahvastikuminister Riina Solman olevat 4. novembri Pelgulinna sünnitusmaja naistenõuandla kohtumisel justkui mõista andnud, et iga kokkupõrge peres pole veel perevägivald.

Lapseootel naistega toimunud kohtumisel katkestas Solmani jutu Lääne-Tallinna keskhaigla juhataja Piret Veerus, kes rõhutas, et füüsilise tüli puhul on tegu igal juhul vägivallaga.

Solmani selline väide ajas sotsiaalmeedia tagajalgadele. Eesti Seksuaaltervise Liidu tegevjuht Toomas Grauberg kirjutas oma Facebooki seinal, et kui minister tõesti nii mõtles, on tal aeg tagasi astuda. Lisades hiljem, et püüdis küll ministri jutust aru saada, ent mõte jääb samaks. „Kui peretüli läheb üle füüsiliseks, siis tegemist on vägivallaga. Kui on oht, et tüli läheb füüsiliseks ning üks pool on muutumas vägivaldseks, siis on tegemist vägivallatsejaga.“

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (6)

Tädi Maali 6. november 2019 07:31
Osa Eesti rahvast on tõsiselt haige! Iga pisimastki sõnasabast võetakse rõõmuga kinni, et saaks jälle ühele ministrile ämber vett kaela valada! No see kord jõuti juba Solmani kallale, ometi said haiged vähemalt ühe sõnavääratusega pihta hakata! Kas teil tõesti juba häbi pole? Kui palju head on minister Solman oma heategevustööga teinud?.Miks te sellest ei kirjuta?
Margus 5. november 2019 14:37
Mina sain hiljuti naiselt kõrvakiilu ainult selle eest, et ma seksida ei viitsinud. Hüsreeritses tund aega,räusakas ja pliksis.. Nagu see paneks mind tahtma😳😃 Muide, ma ei pea kõr.vak.iilu eriliseks vägivallaks. Asi lõppeski sellega, et virutasin talle samuti lahtise käega+ valasin poole liitrise jogurti pähe. Rahunes kohe maha ja järgnevad päevad häbenes ning oli alandlik- nagu naine peabki olema.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS