Eesti uudised

Lühinumber 1492 - üleriigiline tugitelefon füüsilist, vaimset, majanduslikku ja/või seksuaalset vägivalda kogenud naistele.

Minister Solman selgitab kära tekitanud lausete tagamaid: löömine ja haiget tegemine on kindlasti vägivald (6)

LISA KOMMENTAAR

Tädi Maali 6. november 2019 07:31
Osa Eesti rahvast on tõsiselt haige! Iga pisimastki sõnasabast võetakse rõõmuga kinni, et saaks jälle ühele ministrile ämber vett kaela valada! No see kord jõuti juba Solmani kallale, ometi said haiged vähemalt ühe sõnavääratusega pihta hakata! Kas teil tõesti juba häbi pole? Kui palju head on minister Solman oma heategevustööga teinud?.Miks te sellest ei kirjuta?
Margus 5. november 2019 14:37
Mina sain hiljuti naiselt kõrvakiilu ainult selle eest, et ma seksida ei viitsinud. Hüsreeritses tund aega,räusakas ja pliksis.. Nagu see paneks mind tahtma😳😃 Muide, ma ei pea kõr.vak.iilu eriliseks vägivallaks. Asi lõppeski sellega, et virutasin talle samuti lahtise käega+ valasin poole liitrise jogurti pähe. Rahunes kohe maha ja järgnevad päevad häbenes ning oli alandlik- nagu naine peabki olema.
Appi 5. november 2019 14:32
Sallimatud üritavad teda lüüa ja haiget teha. Selline see sotside ja ooravate propaganda on.
5. november 2019 14:31
Vanasti lastele ikka anti peksa.Ei õigusta seda, kuid see on kõik ununenud.Sõnadega saadud haavad aga ei unune. Meil on praegu löömine keelatud ent lehed on täis solvamisi ja mõnitamisi. See kõik on ok.
isamaa teab 5. november 2019 14:24
vaimne vägivald ei ole vägivald??? Täielik vastuvoolu ujumine nagu tasuta kõrgharidus, kodualuse maa maksust vabastamise, pensionisammaste lõhkumine - Isamaa teab
5. november 2019 14:07
Päris kindlasti on vägivald ka sõnaline, hingeline julmus.