Maailm

LIIGA VALJUHÄÄLNE SEKS? Saksa paar sunniti ristluslaevalt ühe öö järel lahkuma (15)

Toimetas Aadu Hiietamm, 6. november 2019, 12:00
Ristluslaev Mein Schiff 5. Pilt on tehtud 22. oktoobril Kataris Doha sadamas.Foto: Reuters/Scanpix
Saksa abielupaar Renate ja Volker ostsid reisikorraldajalt  TUI 5800 eurot maksnud kahenädalase kruiisi Kariibi merel ristluslaeva Mein Schiff 5 pardal, vahendab Reise Reporter. Paraku tuli neil juba reisi teisel päeval laevalt lahkuda. Tõenäoliselt häiris paari valjuhäälne seks teisi reisijaid.

Renate ja Volkeri reis algas tänavu kevadel 1. aprillil. Ristluslaeva Mein Schiff 5 esimene sihtkoht oli Barbados. Laeva töötajad käskisid neil juba järgmisel päeval laevalt lahkuda. Otsest põhjust paarile ei nimetatud, kuid Renate ja Volker ise arvavad, et ajendiks oli liiga valjuhäälne öine seks ning sellele järgnenud tülitsemine, mis häiris kaasreisijaid.

Renate tunnistab, et nad unustasid kajuti rõduukse ööseks lahti ja seks oli  tõepoolest kirglik ja valjuhäälne. Pärast seksi tülitsesid nad pisut. Miks, seda paar ei avalda. Küll aga kinnitavad nad nagu ühest suust, et mingit vägivalda ei olnud ja ka kajuti varustust ei lõhutud. 

Pärast tülitsemist tõmbas Renate rõdul suitsu ja Volker oli duši all. Ootamatult koputati kajuti uksele ning üks laevatöötaja teatas kapteni nimel, et neil tuleb järgmises sadamas laevalt lahkuda. Paar palus vabandust, kuid asjata. Järgmisel päeval pandi neid koos kohvritega Barbadose sadamas maha. 

4. aprillil õnnestus neil Barbadoselt lennata Pariisi, kus veedeti öö ning sõideti seejärel rongiga kodulinna Frankfurti. Kokku läks neil plaaniväline kojusõit maksma 3500 eurot. 

Renate ja Volker soovivad nüüd, et TUI tagastaks neile kruiisi eest makstud 5800 eurot, sest kahe nädala asemel olid nad laeva pardal vaid ühe ööpäeva.Ametlikku hagi nad veel esitanud ei ole. 

Reisikorraldaja TUI Cruises vastas ajalehe Bild järelepärimisele, et laeva meeskond kasutas oma õigust ja soovitas paaril ohutuskaalutlustel lahkuda, seda nii paari enda kui teiste reisijate huvides. Seejuures tuleb laevalt maha tõstetud isikutel kojusõidu eest ise tasuda. Renate ja Volker olid sellest teadlikud ja neil puudub õigus hüvitist saada.  

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee