Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

JÄRGMINE PEATUS | Eesti parima reisivideo teinud 19aastased: ilma teineteiseta jääb reisil midagi kogemata! (2)

Ohtuleht.ee, 6. november 2019 10:18
Foto: Erakogu
Tänase saate külalisteks on Õhtulehe ja Estraveli reisivideote konkursi võitjad Triinu Malv ja Markus Muide. Kuigi Triinu ja Markus on kõigest 19aastased, on nad juba päris mitu ühist reisi ette võtnud.  

Õhtulehe ja Estraveli konkursi võiduvideo ei valminud aga spetsiaalselt võistluseks. "Me ei teinud seda konkursi jaoks, vaid meil mõlemal olid selle reisi ajal kaamerad kaelas. Kui midagi toredat juhtus, panime kaamera käima. Video ei olnud kuidagi lavastatud, vaid tore ja vahetu emotsioon," seletab Triinu. Nii võib näha videos Triinut banaani ampsamas ja Markust mööda treppe lippamas.

Saates ei ole juttu ainult võiduvideost ja Nizza reisist (kus kaadrid valmisid). Räägime ka Triinu modellitööst Milanos, kuidas seal peaaegu kodutuks jäädi ning kas Milanosse tasub ikka reisida. Samuti pajatavad noored, mis teeb neid teineteisele headeks reisikaaslasteks ning millised on nende parimad reisimälestused.

Markuse ja Triinu reisivideot vaata SIIT!

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

27.11.2019
JÄRGMINE PEATUS | „Rannamaja“ Silver ja Kristo möllasid Tais – puhkusest maailma seksipealinnas!
20.11.2019
JÄRGMINE PEATUS | Kertu Jukkum unistuste reisist Ladina-Ameerikasse: olen valmis pigem loobuma ühest korterist või ilusast autost
30.10.2019
JÄRGMINE PEATUS | Mine täna Maltale ja ülehomseks on sul töö restoranis olemas! Ning palka saab hästi!
23.10.2019
JÄRGMINE PEATUS | Suunamudija räägib südamelt ära, kuidas teda Türgis orjatööle sunniti