Krimi

Hiiumaal kaduma läinud mees leiti alajahtununa metsast (1)

Ohtuleht.ee, 5. november 2019, 12:22
Hiiumaal kaotsi läinud mehe otsimineFoto: facebook/ Lääne prefektuur
Lääne prefektuuri politseinikud jagasid sotsiaalmeedias lugu sellest, kuidas Hiiumaal kaduma läinud mees leiti tänu perekonna kiirele tegutsemisele.

„Laupäeva õhtul saime teate, et Hiiumaal Kassari poolsaarel on kaduma läinud 58aastane mees, kes oli lubanud minna aega veetma selle piirkonna puhkealale. Mees oli helistanud lähedastele ja palunud endale järele tulla, kuid paraku sellest ikkagi abi ei olnud – mõne aja möödudes sai aku tühjaks. Seetõttu polnud infot mehe täpse asukoha kohta ja telefoni ei saanud enam ka positsioneerida. Kärdla politseinikud hakkasid koheselt ette valmistama maastikuotsinguid. Otsingutele kaasati kokku ligi 20 inimest koos teenistuskoera, soojuskaamera ja ATVga,“ jagas politsei Facebookis.

Mõned tunnid hiljem leitigi mees, kes oli tarvitanud alkoholi ja jäänud metsa alla magama. Õues sadas vihma, olid mõned plusskraadid. Kohale kutsutud meedikud toimetasid selleks ajaks juba alajahtunud mehe haiglasse jälgimisele.

„Mehe leidmisel oli suureks abiks lähedaste kiire reageerimine ja teadmine mehe võimalikust asukohast. Täname meie tublisid otsijaid, kes päästsid mehe elu!“

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee