Sisuturundus

AASTA SUURIM SOODUSMÜÜK: Photopoint lööb täna kõigil toodetel ja teenustel hinnad alla! 

Photopoint, 7. november 2019, 08:00
Foto: Erakogu
Juba seitse aastat tagasi, enne kui Ameerika suured ostupühad “copy-pastena” Eestisse imbusid, otsustasime Photopointis, et Ameerikat me ei tee. Loome hoopis enda ostumöllu – sündis “Punane Pühapäev“.

Tegemist on Photopointi aasta kõige suurema soodusmüügiga, mis toimub tänavu juba sellel pühapäeval, 10. novembril. Selle raames on müügilolevad kaubad ja pakutavad fototeenused tavapärasest kehtivast hinnast veel SOODSAMAD. Absoluutselt kõik – nii veebikaubamajas kui esinduskauplustes. Lisaallahindlus kehtib ka soodushinnast, nii et see on eriti vägev diil!

www.photopoint.ee – osta mugavalt ja turvaliselt

Kas teadsid, et Eesti kõige kasutajasõbralikumas veebikaubamajas www.photopoint.ee on lisaks Eesti parimale fototehnika valikule ostuvalmis poehindadest tunduvalt odavamad parfüümid? Täitsa tõsi!

Foto: Erakogu

Tegelikult on seal üle 400 000 (!) toote. Nende hulgas digikaamerad, objektiivid, droonid, kiipildikaamerad, statiivid, pildiraamid, fotoalbumid, mälukaardid, aga ka kosmeetika, mänguasjad, spordikellad, autokaubad, tööriistad, kodumasinad, kummikud. Teisisõnu, tohutult erinevaid kaupu, mida avastada.  

Miks eelistada just veebikaubamajast ostmist?

- veebis algab soodusmüük juba 10. novembri esimestel minutitel ja järjekorda ei ole;

- PS! Veebikaubamajas rakendub lisaallahindlus ostukorvis – seal näed täpselt ära, kui palju kokku säästad. Loe lähemalt: kuidas/kus rakendub veebikaubamaja kampaaniate lisaallahindlus? 

- tasuta transport nii pakiautomaati kui kulleriga koju/ kontorisse kehtib alates 59€;

- Photopointi esinduskauplustesse kauba tellimine on alati 0€ olenemata ostusummast;

- veebist tellides on sul õigus 14 päeva jooksul pärast ostu toode tagastada – juhul, kui see sulle mingil põhjusel meeldima ei peaks.

Fototeenused – jäädvusta mälestused igaveseks 

Kui kõvaketas läbi läheb või nutitelefon maha kukub, siis hävivad ka sees olnud digifotod. Selle vältimiseks soovitame olulisemad pildid lasta trükkida paberile või teha neist vahva fotomeene.

Seetõttu kehtib suur kampaaniasoodustus ka kõigile Photopointi fototeenustel:

- paberfotode tellimine photoexpress.ee keskkonnas -26% ;

- fotokruuside, fotokaartide, kalendrite, retrofotode ja teiste fotomeenete tellimine fotomeened.ee lehel -26% (soodustus rakendub ostukorvis);

- fotolõuendite, fotokapade ja teiste suureformaadiliste seinapiltide trükk fotomeened.ee/seinapildid lehel -26% (soodustus rakendub ostukorvis);

- kõik Photopointi online fotokursused www.fotokursus.ee õpikeskkonnas vähemalt -26%.

- esinduskauplustes koha peal saab 26% soodsamalt lasta teha dokumendifotosid, viisafotosid, rentida fototehnikat (Kvartal või Rocca al Mare keskus), digitaliseerida vanu paberfotosid ja VHS kassette, tuua filmi ilmutamiseks ja palju muud.

Justi nii väljuvad Sinu mälestused jäädvustatuna paberile Photopointi fotolaboritest.

Ole valmis! 

„Punane Pühapäev“ algab Photopointi veebikaubamajas 10. novembri südaöö esimestel minutitel, kell 00:00. Photopointi esinduskauplustes alates poe avamisest pühapäeva hommikul. Kui soovid tellida soodsaid paberfotosid või fotomeeneid, siis pane failid juba valmis. Kui vajad jõulukingitust, siis võid selle juba nüüd välja vaadata.

Foto: Erakogu

See on tõepoolest aasta suurim soodusmüük Photopointis – kindlasti hoia silma peal nii Photopointi blogil kui ka Facebooki ja Instagrami lehel, et saaksid teada kõige parematest pakkumistest ja olulisest infost.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee