Poliitika

VALE ANATOOMIA | Mary Kross üritas politseid veenda, et tema rünnakut ei peaks üldse uurima (9)

Dannar Leitmaa, 4. november 2019 22:41
Miks Eerik-Niiles Krossi abikaasa Mary valetas, jääb siiani arusaamatuks.Foto: Teet Malsroos

Esialgu politseis tunnistusi andnud ja sündmuskohta tutvustanud Mary Kross hakkas juba paar päeva pärast väidetavat EKRE-laste rünnaku alla sattumist politseile vihjama, et tegelikult ei peaks kogu juhtumit üleüldse uurima. Selliselt oleks Krossi valetamine jäänud edukaks infooperatsiooniks, nüüd aga sai ta 3000 eurot trahvi ja valetajatiitli.

„Tavaliselt kui ta minuga ühendust võtab, tähendab see midagi head. Ta oli endast väljas ja šokis, kui hakkas mulle rääkima, et teda oli rünnatud,“ kirjeldas ettevõtja Karoli Hindriks politseis enda kurikuulsa Facebooki-postituse tausta.

Hindriks kirjeldas eelmise aasta novembri lõpus sotsiaalmeedias, kuidas talle helistas ameeriklannast sõber ja teatas, et oli käinud oma kodu lähedal Tallinna südames koeraga jalutamas ja rääkis parajasti telefoniga, kui teda ründasid kaks Eesti meest. Mehed reageerinud inglisekeelsele jutule ja nõudnud jõuliselt Krossi kodumaale naasmist. Seejärel hakatud kividega loopima. Hindriksil polnud enda sõnul mitte mingit kahtlust, et Kross räägib tõtt – naisi ühendas tihe sõprussuhe, Kross oli suisa Hindriksi lapse ristiema.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.11.2019
MARY KROSSI JUHTUM POLEGI ERILINE? Pea kolmandik valeütluste kohtuasju lõpetatakse avaliku menetlushuvi puudumise tõttu
06.11.2019
Prokuratuur: Mary Krossi valeütluste andmine on tõendatud
06.11.2019
Mary Krossi sõnul teda tõesti rünnati, ent politsei uuris teda, mitte juhtunut
05.11.2019
Karoli Hindriks kahetseb: mul polnud põhjust Mary Krossi sõnades kahelda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee