Maailm

Kohus saatis 20 aastaks vaimuhaiglasse ekskallima vägistanud naise (11)

Tõnis Erilaid, 3. november 2019, 19:34
Foto: Facebook
Montana osariigi Great Fallsis murdis 20aastane Samantha Ray Mears (pildil) eelmise aasta juunis sisse endise kallima majja. Kui too tuli koju, hüppas naine talle magamistoa ukse tagant selga, hoidis matšeetet kõril ja käskis tal alasti võtta ja voodisse heita. Siis ronis ta erutunud mehele otsa ja astus temaga vahekorda.

Vahepeal meest hammustades nõudis ta seksi jätkamist, kuni tolle peenis ei suutnud enam jäigastuda. Ka pärast seda ei läinud Mears minema, lõhkus asju ja märgas mehe voodi. Uue ostmiseks pidi ohver kulutama 600 dollarit. Nii ütles ta ajalehe The Great Falls Tribune andmeil kohtus.

Vaid kaks kuud enne seda oli Samantha vahistatud, kui ta püüdis kallimat kägistada pärast seda, kui oli andnud talle kõrvakiilu ja juustest tirinud. Seitse aastat armunud olnud paar läks seepeale lahku ja Samantha vabastati eeluurimisvanglast alles pärast seda, kui ta lubas end mehest eemal hoida ning loobuda igasugustest relvadest. Samuti pidi ta maksma 50 000 dollarit tagatiseks, et ei riku talle määratud piiranguid.

Pärast uut vahistamist saatis kohus Samantha kõigepealt prokuröri ja advokaatide nõudmisel arstide juurde kontrolli, et uurida, kas tema vaimne seisukord üldse lubab tal kohtu ette astuda. Tema advokaadi sõnul on ta vaimselt alaarenenud, kuigi suutis keskkooli edukalt lõpetada ja kavandas lauljakarjääri.

Kui arstid lubasid eelmisel nädalal siiski kohtupidamist jätkata, suhtles Samantha kohtunikuga telesilla abil Montana keskhaigla palatist. Ta mõisteti 20 aastaks vaimuhaiglasse riikliku järelevalve alla. Samuti kantakse Samantha seksuaalkurjategijate avalikku registrisse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee