Kommentaar

Taavi Libe | Tänapäeva apokalüpsise õppetunnid

Taavi Libe, TV3 saatejuht, 4. november 2019, 18:10

8 KOMMENTAARI

p
peacecop kalmer:/ 26. jaanuar 2020, 15:57
"Elektrita ei kõlba need muuks, kui leiva peale või määrimiseks." Loe lähemalt https://www.ohtuleht.ee/982227/taavi-libe-tanapaeva-apokalupsise-oppetunnid Eesti keele ja kirjanduse õpetaja korrigeeriks selle lause selliseks: "Elektrita ei kõlba need muuks, kui või leiva peale määrimiseks." Miks nii? Sest kas autor mõtles, et kaardid kõlbaksid leiva peale? Kui juba selline viga on sisse lipsanud, siis järelikult pole autor ka ise oma teost mõttega läbi lugenud. Rääkimata sellest, et tal on akupank tühi, ei tea, kuidas väravat elektrita liigutada ja üldse tundub, et ta ei ole "terav pliiats".
e
Elukogenud inimene / 4. november 2019, 14:44
Mulle meeldivad Taavi Libe saated. Kuulasin teda Vikerraadiost ja nüüd vaatan TV3 uudiseid, mis on ikka uudised, mitte saatejuhtide meelelahutuslik etteaste. Üks inseneriharidusega ettevõtja oleks rendiettevõttest autole või mitmele laadinud generaatorid ja 3 tunni pärast Võrus lahendanud voolu puudumise probleemid seal. kus häda kõige suurem. Kõikides suuremates ettevõtetes on kütuse varud, mida kriisiolukorras saaks kasutamiseks laenata. Tormi korral lase vann vett täis, patareidega raadio ja matkapliit pole liiast. Konserve, keedetud moose, makarone on vast ikka varuks. Riis säilib kaua.
j
jj/ 4. november 2019, 09:56
Õige jutt ,seda teemat ei tasu ignoreerida.
t
Taavi duublist!/ 4. november 2019, 09:19
ei taha ega viitsi lugeda sinu artiklit, sest oled teinud ennast oma käitumisega saates ebameeldivaks tegelaseks. Täiesti mõttetu tüüp. Nüüd vaatan "Reporterist" uudiseid ja kohe palju parem. Järgnev "Õhtu" on ka mõnus ja vaadatav saade,
l
Lugeja/ 3. november 2019, 22:44
Kritiseerijad, palun lugege veelkord kolumn läbi, ja seekord palun lugege mõttega. Mida noormees valesti kirjutas? Kas te olete aasta algupoole Siseministeeriumi poolt teile kõigile saadetud kriisi olukorras toimetuleku juhendi järgi endile koju eluliselt vajalikud varud hankinud? Arvamuses ainult sellest ju kirjutataksegi.

k
kuidas/ 3. november 2019, 20:35
t
Tänapäeva/ 3. november 2019, 20:10
apokalüpsis on rumalus. Põhjatu ja kõikjaleulatuv rumalus.
a
3. november 2019, 19:27
Aitab küll ,ennegi targutajaid nähtud !

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee