Eesti uudised

Peeter Helme: Margus Linnamäe Postimehe toimetuse töösse ei sekkunud

Toimetas Katrin Rohtla, 2. november 2019 11:31

13 KOMMENTAARI

m
muie/ 4. november 2019 11:46
aga ÜLIL0LL kõuts kurrnäu, kes teeb maksumaksja raha eest raadio kahe saates olukorrast riigis h0m0propagandat, plärtsub jätkuvalt, et Linnamäe SEKKUS postimehe töösse...
j
Jaa/ 3. november 2019 11:34
Ehk rikas ärimees Linnamäe tüdines ära peavoolumeedias tegutsemisest või ärkas õiglustunne et ei saa ikka öelda ette millest ajakirjanikud kirjutama peavad ehk mõistis ta et liiga palju valet ja laimu on reformierakondlaste teenendamisel. Või on see utoopia ja ta tegutseb varjatult mõjutades ajakirjanikke. Aga Helme äraminekuks pole küll mingit põhjust.
a
Ah soo/ 3. november 2019 11:27
Linnamäe on kogu aeg sekkunud. Ega nüüd erand pole, aga eks mitte avalikult. Ta tegutseb koostöös Reformierakonnaga ja eks sealt tulevad ideed kuidas seda lehte enda valduses hoida. Linnamäe andis edasi reformierakondlaste käsud millest tuli kirjutada ja keda laimata. Kes hakkas vastu kaotas töökoha.
l
Lp.ärimees M.L./ 3. november 2019 04:13
Kas on mõtet 10 miljonit eurot aastas kahjumit tootvat toimetust ikka palgal hoida?
i
Ilta-Sanomate artikkel.Julkaistu: 2.11. 17:20 / 3. november 2019 04:11
Reporters Without Borders -järjestö (RSF) on aiemmin vaatinut Postimeehen omistajaa, liikemies Margus Linnamäeä kunnioittamaan lehden toimituksellista itsenäisyyttä.RSF:n EU:n ja Balkanin osaston johtaja Pauline Adès-Mével sanoi järjestön olevan huolissaan siitä, että lehden omistaja niin avoimesti sekaantui lehden toimitukselliseen sisältöön ja uhkasi sen riippumattomuutta.
i
Ilta-Sanomate artikkel.Julkaistu: 2.11. 17:20/ 3. november 2019 04:10
Viron suurimman päivälehden päätoimittaja irtisanoutui – taustalla kiista ”väärien” mielipiteiden sensuroimisesta.Postimeehen mielipideosaston uutispäällikkö Indrek Lepikin kerrotaan olleen yksi niistä, jotka halusivat Helmen irtisanoutuvan. Delfi on julkaissut Postimeehen työntekijöiden kannanoton, jossa Helmeä syytetään mielipiteenvapauden tukahduttamisesta ja eri aiheiden sensuroinnista.Postimeehen mielipideosaston uutispäällikkö Indrek Lepikin kerrotaan olleen yksi niistä, jotka halusivat Helmen irtisanoutuvan.
d
Delfi/ 2. november 2019 14:33
kirjutas,et Peeter keeldus pedeabielu kiitvat artiklit avaldamast ja toimetus tegi seepeale kambaka. Kuidas need ajakirjanikud nii pedestunud on?? Postimees on nüüd ametlik pedeleht.
j
jah/ 2. november 2019 14:06

j
Joe/ 2. november 2019 13:12
Aga ehk tuleb veel mõni tubli peatoimetaja ja toimub ka ajakirjanike vahetus. Kes ei taha kirjutada mis tegelikult meil toimub, lõpetab koostöö Reformi tagatoaga saab jätkuvalt tööd ajalehe juures.
e
Eve/ 2. november 2019 13:08
Kahju et Helme lahkub peatoimetaja kohalt. Tahtsi just hakata Postimeest tellima. Hea et ma seda ei teinud.Linnamäe toimetatud Postimeest ma ei suutnud lugeda. Seal ei räägitud midagi sellest mida head on tehtud vaid otsiti vigu, laimati ja vassiti.
n
No nii/ 2. november 2019 13:04
Avalikult ei sekkunud aga küllap ta mõjutas ajakirjanikke. Linnamäe oli Reformierakonna teenistuses ja mõned ajakirjanikud ju kirjutasid et neile öeldi ett millest pevad kirjutama ja keda laimama.
p
pettunu, ja postimehest loobuja/ 2. november 2019 12:51
postimees astus ühte roosasse psahunnikusse koos ekspressmeedia õhtulehe, delfi ja päevalehega...kui vaja kaitsta ahvriklasi, ülbeid liIIasid, moslemeid, siis on konkurendid(?) äkki väga suured sõbrad..?!
u
usume jah/ 2. november 2019 12:48
tabletimüüja vb tõesti isiklikult ei mõjutanud, aga see on avalik saladus, et tema "nähtamatud päkapikud" jooksid mööda toimetusi ja jagasid suunitlusi.