Poliitika

VIDEOD | Mart Helme: Mary Krossi kohtuasja lõpetamise põhjendus on absurdne

Johanna-Kadri Kuusk, 31. oktoober 2019 12:06

104 KOMMENTAARI

m
Murueit/ 6. november 2019 17:16
EKRE on üks viimaseid, kel õigus tõde nõuda. Päevast päeva ise valetavad. Martin Kaabu valetas riigikogu kõnepuldist nii, et silm ka ei pilkunud. Ta kinnitas tões ja väes, et Tarand oli Lossiplatsil ebakaine. Enne seda oli tehtud test, mis näitas, et Tarand oli kaine. Kaabu teadis aga ikka valetas. Ka Tarandi valimistulemus kannatas sellepärast. Kaabud, ärge valage krokodillipisaraid!
i
inimene/ 5. november 2019 13:53
keserakonnal ja EKREL ei ole päevagi ilma tõsiste valede ja vassimisteta, Krossi tegu on väga kerge.
j
Jälle/ 1. november 2019 15:30
Järjekordne tõestus et prokuratuuris on suurpuhastust vaja.
h
Häbenege kõik/ 1. november 2019 09:53
kes te võtsite pärast Krossi valet, sõna rahva ees ja rääkisite sellest loost kui kohutavast kuritööst, eriti Raik, kellel oli haiget saanud koerast nii kahju, samuti Saar,kes oli ahastuses ja pöördus rahva poole.Ei jätnud seda kajastamata ka välismeedia! Miks president vaikib?
k
Katri Raik?/ 1. november 2019 07:23
mäletan väga hästi, kui Katri väljus oma uhkes kasukas Toompea lossist, raputas oma keha ja lausus, et ta lausa kardab. Mida, keda? Ta pidi EKRE-t kartma. EKRE ei tee kellelegi paha, EKRE kaitseb oma rahvast. Kas ei peaks kartma hoopis krossitari? Katri valetas ja kas ei peaks riigikogust lahkuma? Või tema ei pea?
m
mh/ 1. november 2019 07:01
Alfaisasest siseminister ei saa aru mida tähendab termin "Avaliku huvi puudumine"? Seda et pooletoobised trollid seda valesti tõlgendavad on täiesti arusaadav, aga minister?
m
mõisnikust luurekombinaator/ 1. november 2019 06:50
ja tema abikaasa sisemine ilu peegeldab ilmekalt kogu reformierakonda.... vaid ussitamisest elatuvat mädapaiset.
s
1. november 2019 06:48

a
Arvan,/ 1. november 2019 06:21
et isiklikud mõtteavaldused, mis põhjustatud isiklikest tunnetest, ei ole kasulikud üldriiklikule poliitikale. Kellele meeldib ema, kellele tütar... Asjaolu, mida keegi on teinud, selgitatakse kas omavahel, kas kohtus jne, mitte erapooliku mehkeldamisega.
o
oot - oot/ 1. november 2019 04:28
Miks seltsimees Katri Raik veel valeinfo pärast vabandanud pole ? Või Mary sõbranna Karoli Hindriks, kes nn. " kivide loopimisest " kirjutas ? Loodan, et Hindriks võetakse valetamise eest samuti vastutusele.
k
Kesknädal. Krossi kriminaalne väljamõeldis jõuab kohtusse. / 1. november 2019 02:07
Libauudise ärakasutamine enne märtsikuiseid valimisi paneb küsima, kuidas tekkis USA päritolu Mary Krossi peas mõte minna politseisse avaldust kirjutama, et teda loopisid kividega eesti keelt kõnelnud mehed, kuna ta rääkis telefoniga inglise keeles. Juba varasematel 2017. valimistel olid SDE ja EKRE vastandunud rahvusküsimuses.Opositsiooni poliitikud levitavad siiani välismaal Eesti mainet kahjustavaid lugusid, justkui rahvuslus oleks Eestis probleem.
t
Tallinnas ründasid kaks meest välismaalasest naist kividega. ERR / 1. november 2019 02:04
Siseminister Katri Raik rääkis rünnakust Kodanikupäeva aumärkide üleandmise galal. Seal lõpeb minu vabadus, kus teisel inimesel algab valus," lausus Raik.
t
Tallinnas ründasid kaks meest välismaalasest naist kividega. ERR/ 1. november 2019 02:03
Siseminister Katri Raik rääkis rünnakust Kodanikupäeva aumärkide üleandmise galal. "Just nendel hetkedel on jõudmas sotsiaalmeediast niiöelda suurde meediasse teade, et eile (teisipäeval - toim.) loobiti Stroomi rannas kividega naist, kes on välismaalane. Teda ja ta koera. Naine sai haiget, aga mitte selle võrra, et ta oleks läinud arsti juurde, koer sai natuke rohkem haiget. Inimest, kes läks meie Eestis, mida me armastame sellepärast, et siin on puhas loodus ja turvaline elada, koeraga jalutama ja ta sai kividega loobitud. Me oleme astunud ühest piirist üle. Seal lõpeb minu vabadus, kus tei
k
Kesknädal. Krossi kriminaalne väljamõeldis jõuab kohtusse./ 1. november 2019 01:46
Poliitiline provokatsioon, nurjunud infooperatsioon või midagi muud oli põhjus, miks Mary Kross peab kohtunik Leili Raedla ees selgitama prokuratuurile antud ütlusi, justkui oleksid kaks eesti keelt rääkinud meest mullu novembris loopinud teda ja tema koera kividega Tallinnas Stroomi rannas. Tema valet levitasid 28. novembril 2018 sotsiaalmeedia, kõik Eesti suuremad portaalid, ajalehed, raadio ja telekanalid.
v
Vabariigi Valitsuse pressikonverentsi stenogramm, 29. november 2018 / 1. november 2019 01:42
Seega, head sõbrad, ma kutsun kõiki hoolimata poliitilistest eelistustest, maailmavaatest ja ideoloogiast ütlema selgelt, avalikult ja korduvalt: vä giva llal ja rusikapoliitikal ei ole Eestis kohta. Tänan!
v
Vabariigi Valitsuse pressikonverentsi stenogramm, 29. november 2018/ 1. november 2019 01:39
Indrek Saar.Rusikapoliitika tähendab, et mõisted „Eesti“ ja „meie rahvas“ on kaa..per.datud, sest ja..lg.adega pe..kst..akse sinimustvalgete all, naisterahvaid loo..bita..kse kiv..ide..ga, rinnas rukkilillemärk. Ja kui kõlavad üleskutsed kedagi ül.es pu...ua, nimetatakse sada rahvakunstiks.

i
1. november 2019 01:30
Indrek Saar Tere päevast, head ajakirjanikud ja head inimesed, kes te meid jälgite kaasaegse tehnoloogia kaudu! Viimaste päevade sündmused paraku ei luba mul kohe asuda valitsuse päevakorra juurde, vaid ma pean teiega jagama oma muret. Nii kurb kui see ei ole, tuleb tänasel päeval mulle öelda, et Eesti on jõudnud rusikapoliitikasse.Rusikapoliitika tähendab, et rusikatest on saanud poliitika teostamise vahend ja poliitikast on saanud rusikate õigustamise vahend. Rusikapoliitika tähendab, et tegemist ei ole kaklusega kusagil baari taga, vaid et rusikatega tehakse poliitikat.
l
1. november 2019 01:29
lugejad täna, 00:06 - le. Sa loe Vabariigi Valitsuse pressikonverentsi stenogramm, 29. november 2018 29. november 2018 - 14:12Pressikonverentsi salvestus on järelvaadatav: https://youtu.be/B8Qra6Ht7Yo. Indrek Saar Tere päevast, head ajakirjanikud ja head inimesed, kes te meid jälgite kaasaegse tehnoloogia kaudu!
j
juga/ 1. november 2019 00:02
Teadlikult välja mõeldud laimava valesüüdistuse eest peaks ikka vähemalt tingimisi saama. Või veelgi parem, ÜKT. Las kõnnib pargis luuaga ringi. Aga tundub, et Prokuratuur vajab küll kiiresti puhastust.
a
Arvamus/ 31. oktoober 2019 23:46
See lugu pole kohtu teema.Miks ta kohtusse sattus,on tegu poliitiku abikaasaga ja usun et ükski teine erakond poleks sellest suurt skandaali teinud.
m
Mac/ 31. oktoober 2019 23:33
No kui inimene hämas, mida siin arutada on ja kui on olemas kuriteo koosseis siis mis puutub siia avalik huvi. Kuritegu on kuritegu ja veel võõra isikupoolt riigi vastu... Ulme, kus riigis me elame.
a
Assa/ 31. oktoober 2019 23:04
Aga mina nägin, kuidas Kallas loopis kividega kassi, kes ajas oravat taga! Endal oli tal Refvormierakonna sümboliga särk seljas! Vist.
o
Otsus on/ 31. oktoober 2019 23:03
valimistel valikuid mõjutav. Tahaks normaalset prokuratuuri ja kohtuvärki.
j
ja nii ongi / 31. oktoober 2019 22:41
EKRE tuli, et jääda. Nii et rahunege maha, ei kao ta jõuluks ega kevadeks. Pigem võivad õhtule minna sotsid ja refid. Pea püsti, EKRE ja ikka julgelt edasi.

k
Kuusik Kaasik/ 31. oktoober 2019 21:40
Avalik häbi oleks siis kui see läheks tänavale konisid korjama, kõnniteid luudama või pargis lehti riisuma.
m
Mis.../ 31. oktoober 2019 20:50
...siin riigis ikkagi toimub?!Keegi ämeeriklane laimab EKRE-t ja tema valijaid ja ei peagi vastutama oma valede eest. Mõistetakse õigeks ja Mart Helme on veel süüdi?! See asi on normaalsusest kaugel.Meie õigusriigis on tõesti mädanik sees.Kas tõesti Eestis enam ausaid inimesi ei ole,keda võiks õiguskaitse organitesse ametisse panna?
e
ekre sulev jälle valetab/ 31. oktoober 2019 19:08
pole teil mingit 200 tuhat valijat, üle poole vähem, kas tahad nüüd kohtu alla minna ja vangi, nagu nõuate :)? 55 ekrelast on praeguse seisuga seda valet kinnitanud.
k
kodanik/ 31. oktoober 2019 18:57
Kui mina oleksin kohtus valet vandunud, ei julgeks pärast kellelegi silma vaadata. Nii häbi oleks.
a
ants/ 31. oktoober 2019 18:32
Helme on tubli aga ka ta suudab ikka võidelda kõigi selle vastu
p
pole jah oluline/ 31. oktoober 2019 18:25
mis vahet sel on kes valetab?! Nagu näha valetajate asjad lõpetatakse avaliku huvi puudusega.Isegi juhul, kui oled oma ütlusi allkirjaga kinnitanud.Selles loos on ainult inimeste paljasõnalised ütlused, mida võib tõlgendada kuidas tahab.Asi pigem selles et mis erak.huvi teeni, valeta !Mis nüüd siis norite, Kingo asja, kes ütles mida, kes tegi toda.!Nüüd on merry valetamise loost ja prokuröri otsusest saatetud avalikku ruumi sõnum, et valeta ja maksa kinni vale, isegi siis kui kinnitad oma allkirjaga.Kingo vale on tühine, sest ta pole valet kohtule vandunud. Ei kaitse ekret, tahan õiglust!
l
lehelugeja/ 31. oktoober 2019 18:12
o
31. oktoober 2019 17:42
Ongi absurdne. See peaks nüüd olema viimane piisk. Eesti kohtusüsteem tuleks laiali lammutada ja vaenuväed sealt kõrvaldada.

u
Udo./ 31. oktoober 2019 17:27
Palju õnne sünnipäeva puhul! Ning tervist ja jõudu! Hr. Mart Helme! Soovib teist lugupidav. Eesti perekond.
m
mis siis teha?/ 31. oktoober 2019 16:53
Kui valetamise pärast hakata nüüd inimesi reaalselt vangi panema või kuidagi suuremalt karistama, siis poleks meil Riigikogus ja Valitsuses pea kedagi. Vaadake proportsionaalselt - inimene ajas kiusu. Selliseid on meil igas korteriühistus. Samamoodi ajab kiusu koalitsioon opositsiooni suhtes ja vastupidi. See ei ole niikuinii kuritegu, mis peade lendamist eeldaks. Suurim karistus talle on see, et õõnestas iseennast ja oma mõttekaaslaste tõsiseltvõetavust. See on karm. Pluss ekre sai mõnusa trumbi kätte. Teie võit niikuinii.
e
Ebaselge lugu/ 31. oktoober 2019 16:52
Kui midagi sarnast oleks teinud EV kodanik, siis oleks ta lõhki tõmmatud. USA kodanikku ei torgita. Nüüd kerkib üles küsimus, et mis rolli täidab tädi Mary ja kelle teenistuses ta on? Sama ka Niileskrossi osas. Kelle huvide eest seistakse`? Kui mõne võõrriigi, siis on see nagu otsapidi riigireetmine? Või ei ole?
a
arusaav/ 31. oktoober 2019 16:40
selge! Niisiis rahvas vastutas, vastutab ja hakkab ka edaspidi kõige eest vastutama, tehku ministrid ja ametnikud mida iganes. Ja polegi mõtet ametnikelt vastutust nõuda. Las toimetavad rahumeeli ja tõstavad vajaduspõhiselt omi sissetulekuid.
p
Palavad õnnesoovid/ 31. oktoober 2019 16:39
m
Muigega/ 31. oktoober 2019 16:29
Mitte midagi uut siin päikese all. Eesti on lihtsalt nii väike, ja juristide tsunft veelgi mikroskoopilisem, kus igaüks tunneb igatühte, kas siis juurapäevilt Alma Materis või töö kaudu. Seega jõutakse alati kokkuleppele, sest sõpra tuntakse ikka hädas.
k
k a p o ..uurige, kuidas nii saab/ 31. oktoober 2019 16:14
Teie võimuses on korruptsioon kohtunike seas lõpetada
s
sulev/ 31. oktoober 2019 16:02
täiesti nõus M.Helmega ,et kohus ei tule toime tööga,vaatab läbi sõrmede vaenu õhutavatele kuritegudele. Tuletan meelde,te EKRE seljataga on 200.000 valijat .

u
usa seljatas/ 31. oktoober 2019 15:38
k
kõrvaltvaataja/ 31. oktoober 2019 15:35
Absurdsust tuleb aina juurde. "Mart Helme: kriisi õppetund on, et riik ei saa kõige eest vastutada" Tõesti tahaks lõppude lõpuks teada, mille eest siis riik vastutust kannab ja riigi esindalad ka vastutusele võetakse ?
p
Pettunu/ 31. oktoober 2019 15:30
3000 euri on menetluse eest. Ei mingit karistust, kuna avalik huvi puuduvat ja kahju ei olevat keegi saanud. Vot nii käivad asjad Eesti kohtusüsteemis!
m
Malle/ 31. oktoober 2019 15:30
Sama loogika järgi tuleks Kingo ka valetamise eest kohtusse saata, aga tema istub ausa näoga riigikogus ja irvitab.
v
Vana kommunist/ 31. oktoober 2019 15:24
Aeg oleks nagu seisma jäänud või on see lakkamatu järjepidevus? Prokurörid "aitasid" juba nõukajal kõvu punaparteilasi. ja ei ole see asi ka nüüd kahjuks muutunud, sest praegu pigistatakse silm kinni siis juba NENDE OTSESTE järeltulijate ees!
t
to Kordnik/ 31. oktoober 2019 15:23
See sõna kirjutatakse aBsurdne.
k
Kordnik/ 31. oktoober 2019 15:20
Sama apsurdsed on enamus prokuratuuri poolt viljeletavaid kokkuleppemenetlusi

t
to Nojah/ 31. oktoober 2019 15:17
Ilmselt ei pea miinusepanijad 300 maksmist mingiks karistuseks. Kui nad ise 3000 trahvi saaks, kas nad ei peaks seda siis ka karistuseks?
t
to Olle/ 31. oktoober 2019 15:15
m
Mart!/ 31. oktoober 2019 15:00
Oled sa mees või kelgunöör?
t
Tk/ 31. oktoober 2019 14:49
Petitsioon.ee anname allkirja,et asja edasi uuritaks . Tegemist on äraostetud prokuröri poolse rahvale näkku sülitamisega. Ekre liikmed, tegutsege.
s
see mis toimus/ 31. oktoober 2019 14:42
on rä.ige õiglustunde por.ri tallamine ning ilmselge põhjus mäd.aneva kala pea eemaldada
c
Clat/ 31. oktoober 2019 14:35
Mitte ainult Perling ei tule välja vahetada aga enamus tuleks välja vahetada ja ka selle otsuse tegija pole pädev oma töökohal.
e
Elo/ 31. oktoober 2019 14:22
Selle naisterahva laim käis ju konkreetsete isikute pihta, et mismõttes ei midagi personaalset. Ja häbi muidugi öelda, et mis teda ajendas. Kohe selline viha ja vihkamine inimeses.. Isegi üks keskmine rassist ei tee nii.
s
Siililegi selge/ 31. oktoober 2019 14:19
Prokuratuuris on miskit mäda

m
31. oktoober 2019 14:15
Mart, paned pead veerema või ei pane?
e
edasi kentuki halmed/ 31. oktoober 2019 14:09
k
kodanik/ 31. oktoober 2019 13:59
Palju õnne sünnipäevaks, Mart Helme! Kindlameelsust, sihikundlust ja ikka sirget selga! Miks Te lasete mõnitada ja valetada ekrelaste kohta ühel välisriigi kodanikul? Loodame Teie õiglast vastust sellele kohtuotsusele, sest see otsus pole see, mida naine vääriks. Ärge lubage oma erakonnaga nii käituda, näib, et elame tõesti süvariigis.
v
vale/ 31. oktoober 2019 13:58
Võiks otse välja öelda, et USA kodanikku ei saa karistada. Oleks vähemalt ausus prokul ja ka kohtul.
o
Onu Remus ja kohtunik kull/ 31. oktoober 2019 13:52
Oportuniteediga lõpetamine eeldab, et süüdistatav on teo siiski toime pannud. Karistusregistrisse aga märget ei lähe. Süüdistatav peab heastama kuriteoga tekitatud kahju, tasuma kriminaalmenetluse kulud ning maksma kindla summa riigituludesse või sihtotstarbeliseks kasutamiseks üldsuse huvides. Millise summa ta maksab üldsuse huvides, kuidas heastab kuriteoga tekitatud kahju. Ma eeldaks, et süüdistatav teeks vähemalt avaliku avalduse, kus vabandab avalikult valetamise eest. Noh prokurörid ja kohtunikud, marss tööle!
m
Mina/ 31. oktoober 2019 13:52
CIA teeb meie riigis mis tahab. Tuleb mõista, et otsuse taga on USA saatkond! Rahvas tänavatele! USA manipuleerib meie rahvaga! Rahvas USA saatkonna ette! USA saatkond Eestist välja kupatada!
c
CIA teeb meie riigis mis tahab. Tuleb mõista, et otsuse taga on USA saatkond! Rahvas tänavatele! USA/ 31. oktoober 2019 13:51
v
Välisvenelane./ 31. oktoober 2019 13:50
Mina küll ei leia,et see on absurdsem, kui kogu Eesti Valitsus ja Riigikogu. Kõik on samal tasemel. Absurdihuumor.

r
Rohkem sallivust, palun!/ 31. oktoober 2019 13:48
Ega's meite Meeri nii palju ka ei jõua sõpru aidata; et Te ka ikka rahul ei ole!
k
kodanik/ 31. oktoober 2019 13:47
Mis edasi!?Sarnased kohtuasjad lõpetatakse kütusehinna kõikumise või talveajale ülemineku tõttu?
h
Happy birthday, Mr. Helme!/ 31. oktoober 2019 13:46
Tundub, et Reformierakond on teinud Mart Helmele suurepärase sünnipäevakingituse. Ekre reiting saab siit vaid üles minna!
t
Tiit/ 31. oktoober 2019 13:43
Kriminaalkaristust ei saanud. Isegi mitte tingimisi. Mary teab, et sellise asja eest oleks USAst kohe välja saadetud. Mis see 3000 Krossidel maksta on?
k
Kahju ju/ 31. oktoober 2019 13:38
ei toimunud, sest must maine ei saa mustemaks minna.
s
Staartroll Timofeile ja tema kamraadidele/ 31. oktoober 2019 13:36
Kuidas ta puhtalt pääseb, kui peab tasuma kohtukulud, mis oli 3000 euri?
s
Seega/ 31. oktoober 2019 13:32
Mitte vande all võib valetada ja pärast öelda: ju ma mäletan asja valesti, nagu praegune kohusetäitja varem ütles oma valetamise kohta :)?
c
c/ 31. oktoober 2019 13:31
Advokaat komenteeris, et otsus ei tähenda, et Kross süüdi oleks.

p
Pange tähele/ 31. oktoober 2019 13:31
Vihaõhutaja saab kadriorust ordeni.
a
Anton/ 31. oktoober 2019 13:30
Seal selle daami sünnimaal pandi üks hästi kiiresti jooksnud tüdruk, kes võitis mitu kuldmedalit isegi olümpialt, vangi, sest ta oli valetanud kohtunikule dopingutarvitamise kohta! Elu on lill siin Eesti Vabariigis.
n
nüüd.../ 31. oktoober 2019 13:24
....siis on proku nagu kohtunik ja pakkudes ise lühimenetlust ja soovitavat karistuse määra on asi otsustatud ning kohtuniku töö pea olematu sest kui linnuke kirjas, kasvab ka kohtunikul palganumber.
s
süvariik/ 31. oktoober 2019 13:23
tegi väikese nõiduse lihtsalt.
s
sõna sekka/ 31. oktoober 2019 13:22
Lugege kohtu otsust , on ju öeldud et Mary Kross on süüdi ning saanud karistuse. Mida siin enam jahuda !
a
Aga kärn Ansipi jõugu ninal/ 31. oktoober 2019 13:21
on see ikka ja valimistel ammab efekti
k
kohtunikud kohtu alla/ 31. oktoober 2019 13:20
Netis on sadu kommentaare, kus nõutakse selle naise kohtu alla andmist ja samaaegselt petetakse rahvast mingi mö.gaga, et puudub rahva huvi! Ptüi! Olematu banaanideriik!

t
Tiit/ 31. oktoober 2019 13:15
Toesti absurd! Inimene annab politseile valeütluseid (valetab) ja pääseb puhtalt. Reformierakondlased on alati millegipärast puhtalt pääsenud.
m
mis toimub/ 31. oktoober 2019 13:14
Kui nüüd veel riigireetur ennetähtaegselt vanglast vabastatakse, siis ootaks küll selgitust justiitsministrilt, mis meie riigis ikkagi toimub.Tekib küsimus, kas me ikka tõesti elame õigusriigis. Praegu ju trambitakse ja pühitakse jalgu rahva õiglustunde peal. No kuhu veel?
v
Vaike/ 31. oktoober 2019 13:14
Täiesti jagan seisukohta.Nüüd on veel ainult puudu ,et vabariigi aastapäeval saab murueidelt kutse vastuvõtule.
i
inx to Freed/ 31. oktoober 2019 13:12
Kas sin ennast ära ei tüüta, nääd nemad ka teevad. Hetkel on küsimus konkreetses case-is, mille aluseks oli enne valimisi üks fabritseering , mis leidis elavat vastukaja nii meie ühiskonnas kui ka kirjutati täna teatud reformierakonna liikmetele agararlt ka välismaal ja sellega sai ka meie riik tõsise mainekahju. Tänane tulem on, et nii vibki teha ja midagi ei juhtu. Tegelikult ootaks nüüd ka väga konreetset hukkamõistu meie presidendi ja ka refomierakonna liikmete poolt, kes olid üliagarad seda kommenteerima ja selgitama omast vaatevinklist ajakirjanduses. Väga väga pahasti haiseb see värk.
e
Ebavõrdne võitlus/ 31. oktoober 2019 13:10
Ekre on õigluse ja rahva eest seisja aga kaabudel ei ole taga võõrvõimu ja rikkurite (korruptiivset) raha. Seetõttu jääb peameedia ja proks peale.
p
parandus/ 31. oktoober 2019 13:07
m
muidugi on/ 31. oktoober 2019 13:07
EKRE peab selle asja uuesti rahva jaoks huvitavaks tee maks rääkima
k
küünik/ 31. oktoober 2019 13:06
Välismaalane sekkus Eestis valimistesse, püüdis kompromiteerida fabritseeritud laimu abil kohaliku rahvusliku liikumist. LaPo aastaraamat saab seda lugu näitliku sekkumisena kasutada. Ootan põnevusega uut aastaraamatut.

e
Esimese Eesti kodaniku puhul oli see otsus ka oodatav, või midagi sellist./ 31. oktoober 2019 13:04
h
hiii/ 31. oktoober 2019 13:04
astu kuhu tahad aga kus praegu oled, sealt tuled välja ikka niisugusena, et ....freedi ei taha lähedale
e
EKRE populaarust tõstab/ 31. oktoober 2019 13:03
See prokuratuuri kasjakk, aga kui evalimised jäävad ja IT minister asjaga tegelema ei hakka, ei ole sellest ju kasu.
e
Ei mõista/ 31. oktoober 2019 13:01
EKRE on igas asjas kange, aga nüüd ei julge seda asja edasi kaevata. Keegi oeaks seda tegema. Varro Vooglaid näiteks, kes pole omalt varastatud 2000 euri kätte saanud.
v
31. oktoober 2019 13:01
Vale puha. Piirjooned on ammu tõmmatud ja ekre toetuse lagi on käes. Nii nagu reformil ei õnnestu ekrelasi, kesikuid, sotse ja isamaalasi enda poole meelitada, ei õnnestu see ka teistpidi.
m
31. oktoober 2019 13:01
Muidugi meeldiks talle, kui reformierakonnale lähedast inimest kotitaks lõputult. Aga vaadaku, millised inimesed ta enda ümber on.
a
Aare S/ 31. oktoober 2019 12:57
See Krossi värk tõstab kõvasti EKRE toetust, kuid kui e-valimised jäävad, siis sellest pole mitte mingit kasu...
s
süvariik vee peale/ 31. oktoober 2019 12:50
Õnne ja õnnestumisi ja ootame lubaduste täitmisi.

l
Lendav Kõrvits/ 31. oktoober 2019 12:44
Hittlugu, mis jääb ajalukku on :
v
valija/ 31. oktoober 2019 12:42
Härra Mart.Jõudu sulle ja sinu meeskonnale.Palju õnne!
h
Hümn oma uuele isandale/ 31. oktoober 2019 12:41
Need ajakirjanikud vahetavad värvi samamoodi värvi nagu punased. Kas kardavad oma tööd kaotada, kui ei ole lojaalsed oma uuele juhile?
p
Palve Pesidendile/ 31. oktoober 2019 12:40
Sest et sinu sõnad olgu siirad.Olgu vihavabad sõnad ja ka teod. Nii ei saa, et ühel´lubad ja teist piirad! Ekrelgi on avatud ja soojad peod.
h
hahahahahahaaaahahaaa!/ 31. oktoober 2019 12:35
süvakolhoos ei suutnud oma austust seltsimeeste vastu lihtsalt tagasi hoida
ü
31. oktoober 2019 12:32
l
linnuke/ 31. oktoober 2019 12:27
Mardile tervist ,jõudu ja soovide täitumist.Et ei väsiks tuld andmast.
a
Aja abita/ 31. oktoober 2019 12:26
See lubadus jääb tal täitmata, hakkab veel buranina ees vabandama. Palju õnne sellegipoolest!

j
Jüri/ 31. oktoober 2019 12:24
Ja Mart suutis selle kassikontserdi üle elada? :D
l
Leiab ka poliitikas selle hiti, millega ajalukku minna. Võib-olla lubatud peaga?/ 31. oktoober 2019 12:19

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee