Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

KOLMAS POOLAEG | Konstantin Vassiljev: 15 aastat tagasi olid Eesti liigas targemad jalgpallurid 

Ohtuleht.ee, 31. oktoober 2019, 12:15
Konstantin Vassiljev naasis tänavu 11aastase pausi järel Eesti meistriliigasse. Vahepeal välisriikides hulga kogemusi ja oskusi omandanud Vassiljev võrdles "Kolmandas poolajas" toonase ja praeguse Eesti liiga taset.Foto: Tiina Kõrtsini
Õhtulehe jalgpallitaskuhääling „Kolmas poolaeg“ kutsus sel nädalal külla äsja FC Floraga Eesti meistriks tulnud keskpoolkaitsja Konstantin Vassiljevi (35), kellega räägiti Flora hooajast, siseelust ja Eesti klubijalgpallist laiemalt.

Ajakirjanikud Karl Juhkami ja Mart Treial uurisid muuhulgas, kas 11aastase pausi järel koduliigasse naasnud Vassiljevil oli Eestis üldse põnev mängida. Kas Eestis maksab ainult kuld ja ülejäänud medalitega võib lutsu visata, nagu Tarmo Kink paar aastat tagasi ütles?

Kuidas on võimalik, et meeskond, kus on Konstantin Vassiljev, pole Eesti liigas favoriit? Mis teeb Jürgen Hennist hea treeneri? Kui palju Henn Kostjaga nõu pidas? Kes on Flora suurim trennitegija?

Lisaks küsisime Vassiljevi arvamust KTM-reegli, järgmisel aastal Premium liigas rakenduva kompensatsioonimehhanismi ja praeguse liigasüsteemi kohta. Samuti võrdles keskväljamaestro praegust ja 11-15 aasta tagust Eesti liigat.

Loomulikult uurisime ka Vassiljevi tuleviku ja veel paljude asjade kohta. Saate lõpetas traditsiooniline Coolbeti panustamisrubriik. Hüva kuulamist!

Samal teemal

31. oktoober 2019, 07:45
INTERVJUU | Jürgen Henn: ei ole nii, et Kostja kamandab teisi, aga ise jalutab, suits ees, ringi
17. oktoober 2019, 12:15
KOLMAS POOLAEG | Gert Kams: Saksamaa vastu ei saa väga lendama hakata, muidu on kohe tuba lund täis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee