ÕL TV | Õhtuleht

OKTOOBER VIDEOS | Anu Saagim andis „Rannamaja“ Kristole elu võimaluse, kananäljased ründasid KFC lette, „Puuduta mind“ sai 100! 

Toimetas Geidi Raud, 31. oktoober 2019 11:00
Oktoobris alustas Õhtulehe veebis kaks uut saadet: "Tõde ja tegu "Rannamaja moodi" ning "Nädala kokkuvõte". Ka tähistasime me müstikasaate "Puuduta mind" 100. episoodi! Seda avaliku salvestusega maagilises Loitsukelleris. 

"Puuduta mind" 100. episoodi avalik salvestus. Foto: Erki Pärnaku

Seekordes "Hommikusöök staariga" saates andis Anu Saagim võimaluse alles oma kuulsuse stardipakul kükitavale noormehele Kristo Koigile.

Anu Saagim kutsus "Rannamaja" suure Kristo oma saatesse "Hommikusöök staariga" Jan Uuspõldu intervjueerima. Foto: Robin Roots

Nimelt tunnistas "Rannamajast" tuntud Kristo, et ei soovi enam Soomes ehitamisega tegeleda ning tahaks pigem Eesti poolele üle tulla. Kuid mida pole, on töö. TV3 telesaade pani tööotsija proovile ning Kristo pidi teleekraanil nii laulma, reklaamtekste esitama, kui ka oma tõelistest iidolitest rääkima. Kristo etteaste meeldis Anu Saagimile sedavõrd, et ta otsustas sellele nädalale planeeritud "Hommikusöök staariga" intervjuu hoopis Kristo teha jätta. Juhuse tahtel saigi noor tõsielustaar võimaluse kohtuda Jan Uuspõlluga, keda ta ka terve oma elu imetlenud on.

Anu Saagim kutsus "Rannamaja" suure Kristo oma saatesse "Hommikusöök staariga" Jan Uuspõldu intervjueerima. Foto: Robin Roots

Väga kiiresti sai väga populaarseks meie uus saade "Tõde ja tegu "Rannamaja moodi", kus noored telestaarid peavad end proovile panema väga vallatutes väljakutsetes. 

"Tõde ja tegu "Rannamaja" moodi.Foto: Robin Roots
"Tõde ja tegu "Rannamaja" moodi.Foto: Rauno Vahtre

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee