Juhtkiri

Juhtkiri | Torm paljastas kehva valmisoleku

ohtuleht.ee, 28. oktoober 2019, 19:01

6 KOMMENTAARI

a
Aiast ja aia august?/ 1. november 2019, 10:57
Kehv valmisolek oli suuremas osas elektrifirma poolne. Hooldamata liinialused, amortiseerunud postid-mastid ja alajaamas mingi katusekäkerdis mis, kus peaks olema tormikindlus tagatud. See oli ehitatud nagu vaesemehe peldikukatus. Mis siis saab kui Ee3stit peaks tabama tõeline torm, orkaan või tornaado? See torm oli vaid keskmisest kõvem tuul mis pillutas esmajoones neid objekte mis lohakalt ehitatud aga jah, rahapuudus on ju suur, investeeringud Ameerika kõrbesse ja teab kuhu, need neelavad ju raha ää?
v
Vene Tankimootor/ 29. oktoober 2019, 13:47
Väike taks(maarjamaa)haugub üle aia karu (venemaa)pihta.Ise meie pole tormiks ja loodusõnnetusteks valmis.Hea,et mõni mootor veel kuskil olemas !!!
k
Külaonu/ 29. oktoober 2019, 09:24
Rikkeid kõrvaldada on odavam kui liinid ja alajaamad korda teha. Sellepärast ei tehtagi liine ja alajaamu korda. Näide - nägin alajaama mille kest oli auklikuks roostetanud ja lind tegi alajaama sisse pesa. Ühel hetkel lehvitas lind oma tiibu liiga laialt ja tekitas kõrgepinge poolel lühise. Ava suleti kleeplindiga. Tehtud, korras.
o
Odin/ 29. oktoober 2019, 08:55
Tore on vaadata kui ilusti reeglitega paikapandud katastrooflavastused (näitemängud) kulgevad. Aga kui tuleb vastu seista tegelikkusega siis ei paista valmisolekut kusagilt.
q
Q/ 29. oktoober 2019, 07:09
Kui linnale kuuluv Võru Vesi polnud valmis, et voolu katkemisel kaob vôimalus veega linna varustada siis sellise asutuse juhid peaks vangi panema. Pole olnud meestel mõttes generaatorite peale mõelda, küll aga igasuguste preemiate ja lahkumishüvitiste peale. Analoogset tegevust on avalikult toetanud ka linna juhtivad tegelased kes on arvanud et kriisi aja seadmete ülalpidamine on puhas kulu linnale ja selle jàrele vajadus majanduslikus môttes puudub. Kas abilinnapea on endiselt seisukohal et pole môtet valmistuda mitte-millekski ja parem kulutada jõuluhanele need summad?
m
Mis aga siis/ 28. oktoober 2019, 20:41
saab kui toimub küberrünnak ja vool kaob sootuks?! Mõelge inimesed - pole meil siis enam riigikaitset ega muust rääkimata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee