Sisuturundus

Sokisahtel annab nõu: 5 parimat kingitust isadepäevaks! 

Sokisahtel, 28. oktoober 2019, 12:40
Isadepäeva eel mõtisklevad paljud pojad ja tütred, mida toredat kinkida isale ja vanaisale. Kingitus ei pea alati olema kallis – hoopis tähtsam on südamlikkus ja läbimõeldus. Niisiis toob Sokisahtel välja viis ideaalset kingiideed.

Sokid Karl. Meestesokid, mis on suurepärane kink isale. Musta, valge ja punasega vürtsitatud sokkidele on sisse kootud muster trakside ja kikilipsuga. Pärliks on muidugi kiri „parim isa“. Vaata täpsemalt SIIT!

Sokid Matti. Need sokid on fantastiline kingitus vanaisadele – jalalabal on tekst „parim vanaisa“ ning sisse on kootud muster mutrivõtmetega. Puuvillased meeste sokid on ilma sooniva ääreta, mistõttu sobivad hästi ka diabeetikutele. Vaata täpsemalt SIIT!

Sokid Raul. Nendesse puuvillastesse sokkidesse on sisse kootud muster erinevat värvi vuntsidega. Jalalabale on sätitud aga pehme karvaga vunts ning päka all tekst „parim vanaisa“. Vaata täpsemalt SIIT!

Sokid Ruudi. Mõnusat sinist värvi sokid toonitavad isale, et just tema ongi parim! Sokkidesse on sisse kootud vuntsidega muster, jalalabal on tekst „parim isa“ ning päka all vuntsidega mehe nägu. Vaata täpsemalt SIIT!

Sokid Valdur. Vahva üllatus, mis kinnitab kingisaajale, et ta on parim isa. Sokkidesse on sisse kootud muster kaabude ja vuntsidega. Ühe paari sokid on särtsakalt erinevat värvi. Vaata täpsemalt SIIT!

Kõiki sokke on võimalik soetada ka koos meeleoluka raamatuga „Mida isa vajab“. Tegemist on vahva kirjatükiga, kus lapsed vestavad lugusid oma isast. Raamat on hoogne ja vigureid täis lustakas lugemine nii isadele, lastele kui ka tervele perele. Sokid ja raamat on sätitud ilusaks kinkepakendiks. Vaata täpsemalt SIIT!

Samal teemal

10. november 2019, 09:30
Vahvad nipid: mida teha koos issiga?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee