Galeriid

FOTOD | Prohvetist mesinik, reis puhvetisse ja püstijalakomöödia – Maire Aunaste „Reisile sinuga“ on endiselt tõeline hitt! 

Terttu Jazepov, 28. oktoober 2019 16:17
KULDSUUD: „Kui sa saaksid praegu helistada ükskõik kellele, siis kellele sa helistaksid ja miks?“ soovib neiu teada. „Naisele helistaks,“ vastab noormees number kolm pärast hetkelist pausi.Foto: Taavi Muide

Telliskivi Loomelinnak üllatab tihti omanäoliste ja põnevate üritustega. Üks (heas mõttes) veidramaid üritusi toimub tõenäoliselt suure kivimaja neljandal korrusel, kus asub Erinevate Tubade Klubi. Aeg-ajalt astub seal üles Maire Aunaste, kes juhib televisioonist tuttavat mängu „Reisile sinuga“. Suurimaks erinevuseks telemänguga on filtri puudumine – seda nii mängujuhi kui osalejate puhul.

Kui sadakond inimest on Erinevate Tubade Klubis sussid jala otsa torganud ja meelepärase märjukese (mõni juba teise ning kolmandagi) baarist kätte saanud, muutub jutusumin nii suureks, et enam ei kuule iseenda mõtteidki. Peagi hakkavad ka klubi tuled hämarduma, andes märku algavast sõust. Lavale astub Maire Aunaste, kes oma tumeda kimono ja lehvikuga mõjub graatsiliselt nagu mõni jumalanna Kreeka mütoloogiast.

Suurima üllatuse osaliseks saab õhtu jooksul kindlasti sussiklubi juhataja, kes tähistab oma sünnipäeva. Aunaste kutsub naise lavale, et talle õnne soovida ning palub tal hetkeks mängu jaoks mõeldud toolile istuda. „Ja kutsume lavale ka teised võistlejad,“ ütleb Maire, millele järgneb juhataja segaduses nägu ning saalist kostuv naeru- ja aplausitorm.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.10.2019
VANA AMETI PEAL: Maire Aunaste teenib lisaraha suhtemänguga
02.12.2018
Helgi Sallo Maire Aunastele: „Sa oled sama kõva saatejuht kui Urmas Ott.“
30.11.2018
Kas vaatad? Laupäeval läheb Tallinna TV-s eetrisse Maire Aunaste uus saade
26.11.2018
Maire Aunaste: ma ei pea enam ühelegi mehele meeldima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee