Eesti uudised

LÄHETUSTENA VORMISTATUD PUHKUSED JA JUHTKONNALE MÄÄRATUD PREEMIAD: Õhtuleht põrgatas TTV juhtkonnaga nende kohta käivaid kõlakaid

Tallinna TV juhid endiste töötajate etteheidetest: ollakse kadedad, et nemad koondati, aga meie jäime 

Henry Linnard, Risto Berendson, 27. oktoober 2019 21:29
Tallinna Televisioon lõpetas tegevuseFoto: Tiina Kõrtsini

Õhtuleht avaldab loetelu telekanali ja selle juhtimisega seotud juhtumitest, mida töötajad tagantjärgi veidrateks peavad.

Oktoobrist suletud Tallinna TV nõukogu esimehe ja abilinnapea Aivar Riisalu väitel ei olnud linnal mõtet enam raha sellesse üritusse matta. Riisalu sõnul oli laual ka Tallinna TV-ga jätkamise variant, kus kulusid tulnuks miljoni euro võrra vähendada ja kaasata igapäevase programmi tegemisse strateegiline partner. „See leping oli meil laual, ausalt,“ ütleb ta. Kuid peale jäi teine variant - kogu krempel kinni panna.

Siin tuli linnajuhtidele abiks värske meediamonitooring, mida telekanali töötuks jäänud rahvas on hiljem kippunud tituleerima erakorraliseks auditiks. „See monitooring ütles, et Facebook annab Tallinna linnale null euro eest kümneid kordi rohkem kontakte, kui Tallinna TV, kuhu lähevad miljonid. Tekkis küsimus, kellele seda televisiooni siis üldse tehakse,“ räägib Riisalu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.10.2019
POLEGI KÕIK? Tallinna TV soovib kolme saatega teleekraanile naasta
15.10.2019
Savisaar nõuab Kõlvartilt aru: kui suurt kahju tegi Lepp Tallinna TV-le?
08.10.2019
Küsimus | Kui palju maksab Tallinna TV saadete edastamise eest pärast sulgemist?
08.10.2019
Linnavalitsus laenas Tallinna Televisioonile 600 000 eurot – ja sellestki ei piisa!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee