Eesti uudised

Erakonna volikogu võtab Tartus peetaval koosolekul vastu poliitilise avalduse

FOTOD | EKRE auesimees Arnold Rüütel: tuleb säilitada kainet ja rahvuslikku meelt (33)

Asso Ladva, 26. oktoober 2019 14:12
EKRE Londonis: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond pidas oma volikogu koosoleku Tartu hotellis London.Foto: Aldo Luud
„Omades pikaaegset kogemust riigijuhtimises, nii teravat valitsuse ründamist opositsiooni poolt ei suuda ma meenutada. Soov võimu juurde pääseda on olnud selle päästikuks, mis on põhjustanud sellise olukorra meie väikeses vabariigis,“ ütleb Eesti Konservatiivse rahvaerakonna auesimees Arnold Rüütel oma tervituses laupäevasele erakonna volikogu koosolekule.

Rüütel lisas, et EKREl koos teiste valitsusparteidega tuleb säilitada kindlat ja kainet meelt: „Valitsusvastutust kandes oleme pakkunud Eesti arenguks jätkusuutliku kava. Et rahvas meid toetab, seda tõestab erakonna liikmete kasv.“

Sellega EKRE volikogu avalik osa ka lõpeb, sest pärast auesimehe tervitust tuleb ajakirjanikel hotelli London saalist lahkuda. Varasemalt oli teada antud, et ajakirjanikud saavad ära kuulata ka erakonna esimehe Mart Helme kõne, kuid volikogu esimees Urmas Reitelmann otsustab teisiti. EKRE volikogu võtab oma koosolekul vastu poliitilise avalduse, enne seda teeb Mart Helme ettekande poliitilisest olukorrast Eestis.

EKRE volikogusse kuuluvad erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, kongressil volikogusse valitud inimesed, erakonna ühenduste ja piirkondade esimehed ning piirkondadest üks esindaja iga 300 erakonna liikme kohta.

Samal teemal

26.10.2019
Jüri Ratas: peaprokuröri kandidaadi esitamine on justiitsministri ülesanne
26.10.2019
Jätta rahata: EKRE ei jäta LGBT ühingut rahule

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee