Sisuturundus

Kingitus.ee soovitab: 7 suurepärast elamuskingitust isale! 

Kingitus.ee, 27. oktoober 2019 13:25
Foto: Erakogu
Isadepäev on tulekul ning paljud pojad ja tütred mõtisklevad, mida kinkida isale või vanaisale. Kingitus.ee usub, et parim kink on elamus - sellest lähtuvalt on ka nende slogan "vähem asju, rohkem lugusid". Tõepoolest, inimestel võiks olla elus vähem asju ja vidinaid, kuid enam toredaid elamusi ja meeldejäävaid hetki koos armsate inimestega. Kingitus.ee toob välja seitse kõige populaarsemat elamuskingitust isadepäeva eel.

Tunneta Lamborghini või Ferrari võimsust

Iga mehe üheks (salajaseks) unistuseks on kihutada mõne vinge auto roolis – olgu selleks Lamborghini või Ferrari, Kingitus.ee pakub seda. Vaata erinevaid võimalusi täpsemalt SIIT!

Kingitusepakk „Mehele“

Samal teemal

See on parim variant juhul, kui kahtled, mida täpselt võiks kinkida. Niisiis on Kingitus.ee sinu eest kokku kogunud parimad kingiideed mehele. See kingituspakk pakub rõõmu, ekstreemsust, lõõgastust, maitseelamusi ja palju muud. Kokku on pakis rohkem kui 60 hoolikalt valitud ja unustamatut elamust. Elamuste seast saab kingisaaja välja valida ühe endale sobiva. Vaata täpsemalt SIIT!

Oaas keset linna

Kalev Spa Sauna-Oaas on mõeldud täiskasvanud külastajale, kes soovib lõõgastuda, nautida hetke ja unustada argipäeva mured. Läbi kahe korruse paiknevast Sauna-Oaasist leiad lõõgastava puhkeala ning kosutavad vee-elamused nagu kuum ning lõõgastav Jaapani Spaa (40°C), avar Sinine Laguun (32°C), mõnusa sooja veega Kuumaveeallikas ja praktiliselt sama sooja veega Pärlivann (35 °C), massaažidušš, külmdušš. Saunakeskuses ootavad külastajaid Troopiline Oaas (50°C), klassikaline keha kosutav 85-kraadine Soome saun, soolakivi Oaas (55°C), Aurukoobas (45°C), maheda temperatuuriga (75°C) Aroomi Oaas. Vaata täpsemalt SIIT!

Foto: Erakogu

Kõrgtehnoloogiline taktikamäng kahele

Kõrgtehnoloogiline taktikamäng. DOGTAG Lasertag on kõrgtehnoloogiline sõjalistaktikaline mäng, mis on loodud USA-s eriüksuslaste ettevalmistuseks reaalsetes lahingutingimustes. Mängijad saavad kogeda unustamatut lahingutegevuse tunnet, mis on reaalsusega nii sarnane nagu toimuks kõik päriselt. Erinevad mängusüžeed pakuvad mängijatele võimalust paigaldada pomme ja miine, hõivata kontrollbaase ja võtta pantvange. Lasertag on ohutu mängijatele ja keskkonnale. Vaata täpsemalt SIIT!

Õlleteadmised ei jookse mööda külge maha

Õllekoolitus on meelelahutuslik õhtu heas seltskonnas koos põnevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega õllemaailmast. Nii saab kiirelt selgeks, milline õlu ja millal erinevatesse olukordadesse sobib. Vaata täpsemalt SIIT!

Foto: Erakogu

Spordimassaaž lõõgastab keha ja vähendab väsimust

Spordimassaaž aitab kaasa treenija füsioloogilisele arengule, vähendab väsimust ning tõstab treeninguvõimet. Spordieelne massaaž aitab parandada soorituse taset ning ennetada vigastusi. Spordijärgse massaaži eesmärk on aidata kaasa lihaste taastamisele ning eemaldada kudedesse kogunevat piimhapet ja teisi jääkaineid. Vaata täpsemalt SIIT!

Langevarjuhüpe on unustamatu kogemus!

Esimese hüppe sooritab algaja ekstreemsportlane lennukist 1500 meetri kõrguselt täiesti iseseisvalt. Langevarju avanemise käivitab instruktor juba lennukist, niisiis peab hüppaja oma esimesel korral muretsema ainult kehaasendi ja maandumise pärast. Iseseisva langevarju avamiseni jõuab ta hilisemate hüpete ja harjutuste käigus. Vaata täpsemalt SIIT!

Foto: Erakogu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee