Maailm

Nagu moodsa aja Romeo: armuvalus poiss ronis üle kõrge vanglamüüri (2)

Toimetas Greete Kõrvits, 28. oktoober 2019 18:50
Foto: PantherMedia/Scanpix
18aastane sakslasest noormees ronis mööda nelja meetri kõrgust vanglamüüri, et läbi kongivarvade taas oma silmarõõmu näha, kirjutab BBC.

Intsident leidis aset Vechta noortevanglas, kus istus samuti 18 aastat vana neiu. Tütarlaps, muide, noormehega enam suhtes polnudki. Vahetult enne kongi sattumist jättis ta poisi maha.

Sellest hoolimata ronis poolpaljas noormees (ilmselt ei tahtnud ta, et okastraati kinni jäänud riided teda takistaksid) kõigepealt mööda tänavalambi posti, et siis müürile hüpata, sellest üle ronida ning taas oma armastatut silmata ja temaga rääkida.

Kui vangla töötajad andsid korralduse jalamaid maha tulla, keeldus noormees seda tegemast ning kohale tõttas tuletõrjebrigaad, et õnnetu armunu müüri pealt alla toimetada. Vangla esindaja sõnul lootis noormees tütarlast ümber veenda, et too nende suhtest ikkagi ei loobuks. Korraks õnnestus tal müüri peal seistes tüdrukut läbi tolle kongi akna ka näha.

Vangla töötajad on selles osas nõutud, miks noorhärra ei kasutanud täiesti legaalset ja tunduvalt lihtsamat viisi panna lihtsalt kirja külastusaeg ja neiuga rahulikult silmast silma vestelda. Nüüd pidid nad ka lambipostile okastraadi ümber kerima.

Rohkem detaile noormehest ega ka sellest, mille eest tema ekskallim vangis istus, asutus ei avaldanud. Ei antud infot ka selle osas, kas tema uljas žest ka edukas oli ning neiu tunded taas lõkkele lõid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee