ÕL TV | Õhtuleht

Õhtulehe uue sarja teine saade!

„TÕDE JA TEGU“ | „Rannamaja“ Merylin ja Silver pistsid rinda söödavate püksikute ja armastusluulega (13)

Jaanika Vilipo, Terttu Jazepov | Video: Rauno Vahtre, Tatjana Iljina, 30. oktoober 2019 18:00
"Tõde ja tegu" Merylini ja SilverigaFoto: Rauno Vahtre, Tatjana Iljina
"Tõde ja tegu" on Õhtulehe saatesari, mis kütab kirgi "Rannamaja" moodi. Televaataja on pidanud küll hüvasti jätma aasta telepommi ehk tõsieluseriaaliga "Rannamaja", ent Õhtuleht ei lase rannamajaliste kuumusel raugeda ja kutsus nad mängima "Tõde ja tegu". 

Meie saate kangelased kogunevad Tallinna kuulsasse šotibaari Labor, kus uuritakse välja nende suurimad saladused ja see, kui kaugele on keegi nõus minema.

"Tõde ja tegu" Merylini ja SilverigaFoto: Martin Ahven

Teise saate külalised on "Rannamaja" Merylin ja Silver.

Mängureeglid on järgmised: üks mängijatest võtab laualt kaardi ja esitab vastasmängijale küsimuse. Vastasmängija peab sellele vastama. Kui ta aga keeldub vastamast, on lauale asetatud katseklaasid jookidega. Võta ja joo!

Teise vooru reegel on sama, küll aga vürtsikamates nootides – kui küsimus on liiga mahlane, haarab mängija joogi ning valib salajasest "Rannamaja piiblist" lisaülesande. Kumbki mängijatest esitab kolm küsimust.

"Tõde ja tegu" Merylini ja SilverigaFoto: Martin Ahven
"Tõde ja tegu" Merylini ja SilverigaFoto: Martin Ahven

Kolmas voor: mängijate kõrval on salapärane müstiline kast, kus asuvad mõned esemed, mida neil kindlasti vaja läheb. Selleks, et kast avada, võtab üks mängijatest teisest klaaspurgist paberiilipiku ja loeb selle ette. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee