ÕL TV | Õhtuleht

Õhtulehe uue sarja 1. saade!

„TÕDE JA TEGU“ | „Rannamaja“ väike Kristo ja Seidi kuulasid kõikvõimsa seksipiibli käske (15)

Jaanika Vilipo, Terttu Jazepov | Video: Rauno Vahtre, Tatjana Iljina, 25. oktoober 2019, 12:00
Seidi ja Kristo "Tõde ja tegu" mängimasFoto: Rauno Vahtre, Tatjana Iljina, Märt Niidassoo
Algamas on Õhtulehe uus saatesari "Tõde ja tegu", mis kütab kirgi "Rannamaja" moodi. Televaataja pidi sellel nädalal küll hüvasti jätma aasta telepommi ehk tõsieluseriaaliga "Rannamaja", ent Õhtuleht ei lase rannamajaliste kuumusel raugeda ja kutsus nad mängima "Tõde ja tegu". 

Meie saate kangelased kogunevad Tallinna kuulsasse šotibaari Labor, kus uuritakse välja nende suurimad saladused ja see, kui kaugele on keegi nõus minema. 

Esimese saate külalised on "Rannamaja" väike Kristo ning Seidi ehk suure hingega mees ja suure suuga neiu. Kirglikuks muutunud mängule andis vürtsi seksipiibel.

Mängureeglid on järgmised: üks mängijatest võtab laualt kaardi ja esitab vastasmängijale küsimuse. Vastasmängija peab sellele vastama. Kui ta aga keeldub vastamast, on lauale asetatud katseklaasid jookidega. Võta ja joo!

Teise vooru reegel on sama, küll aga vürtsikamates nootides – kui küsimus on liiga mahlane, haarab mängija joogi ning valib salajasest "Rannamaja piiblist" lisaülesande. Kumbki mängijatest esitab kolm küsimust.

Kolmas voor: mängijate kõrval on salapärane müstiline kast, kus asuvad mõned esemed, mida neil kindlasti vaja läheb. Selleks, et kast avada, võtab üks mängijatest teisest klaaspurgist paberiilipiku ja loeb selle ette. 

Samal teemal

24. oktoober 2019, 12:03
VIDEO | KIBE! Vaata, kuidas „Rannamaja“ Kerlile tehti öölokaalis abieluettepanek
23. oktoober 2019, 21:36
„Rannamaja“ dramaatiline lõpp: Kerli sõnul seksisid nad Kristoga saate ajal hoopis neli korda
23. oktoober 2019, 01:25
VIDEOINTERVJUU | Jan Uuspõld: mängisin üle mind usutlenud „Rannamaja“ Kristo

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee