Sisuturundus

Kuidas saada säravavalge naeratus kiiresti ja mugavalt? 

iSmile.ee, 18. november 2019, 09:00
Kaks korda 30 minutit ühelainsal õhtul ning hambad saavad kodus kiirelt ja mugavalt valgeks ega muutu tundlikuks. Kuidas nii saab, sellest räägib Laura, kelle kaunist naeratust on ka ülevalpool näha.

Miks otsustasid oma hambaid valgendada?

Säravvalge naeratus on minu jaoks oluline osa välimusest. Nii nagu ma hoolitsen oma küünte ja juuste eest, tahan ka, et mul oleks kaunis naeratus. Pealegi saan enesekindlust, kuna tean, et mu hambad on valged ja seega võin julgelt naeratada.

Kuidas jõudsid iSmile.ee lehel Beaming White’i toodeteni?

Ma olen hambaid juba ammu valgendanud. Alguses kasutasin USAst tellitud plaastreid, mida on teinud kindlasti paljud. Paraku muutusid hambad väga tundlikuks. Lõpuks ei saanud ma enam eriti külmasid ega kuumasid toite ja jooke tarbida. Kui läksin hambaarsti juurde, käskis ta mul plaastrite kasutamine lõpetada, kuna hambavaap oli kahjustunud. Hammaste valgendamine muutus minu jaoks taas rutiiniks, kui jõudsin Beaming White’i toodeteni. Alguses ma ei uskunud, et need ei tee hambaid tundlikuks. Mõtlesin, et proovin siiski ära. Nüüdseks olen neid tooteid kasutanud umbes viis aastat ja olen väga rahul!

Miks need tooted sulle meeldivad?

Esiteks ei muuda need hambaid tundlikuks ja teiseks teevad need hambad valgeks. Aga lisaks sellele on neid ka mugav kasutada ja hind on soodne.

Tooteid on päris mitu, milline on sinu lemmik?

Lemmiktoode on Beaming White’i kodukomplekt. Kõigest 2x30 minutit ühel õhtul ning hambad on ilusad ja valged. Protseduure kordan umbes nelja-viie kuu tagant. Kui on periood, kus tarbin palju kohvi, siis kasutan ka õhtuti valgendavat vahtu hambapasta asemel.

Kas oled veel mõnda Eestis müüdavat toodet kasutanud?

Milleks, kui ma nende toodetega rahul olen? Paari olen küll vaadanud, aga neid müüakse ka Hiina e-poodides, mis ei tekita minus usaldust.

Mida soovitaksid inimesele, kes soovib oma hambaid valgendada?

Kõigepealt peaks kindel olema, et hambad on terved. Kui ei ole terved, siis tuleb enne terveks ravida. Muud olulist ei olegi. Kõige parem oleks alustuseks tellida kodukomplekt. Kui esihammastel on plommid või kroonid, siis soovitan pidada nõu klienditeenindusega, mis toodet nemad soovitaksid.

Kas oled teadlik ka hammaste valgendusega seotud ohtudest?

Jah, muidugi. Tean, et kui kasutada tooteid, milles on vesinikusisaldus suurem kui Euroopa Liidu normidega lubatud, siis see teeb hambad tundlikuks ja kahjustab vaapa. Kuni selleni, et hambad hakkavad lagunema. Sellepärast tulebki tooteid tellida usaldusväärsest kohast ja kasvõi paluda enne koostisosade pilt saata. Ka Eestis on kahjuks müügil Hiina kaupa.

Hammaste valgendustooteid saad osta iSmile.ee kodulehelt. Beaming White’i toodete ainuke edasimüüja ja koolitaja Eestis on iSmile.ee.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee