Krimi

Kõne hädaabinumbrile aitas Narva politseil kinni pidada noaga ähvardanud agressiivse mehe (1)

Ohtuleht.ee, 24. oktoober 2019 15:11
Hädabinumber 112Foto: Martin Ahven
Kolmapäeval  kella 21.15 paiku ähvardas joobes 50aastane Läti kodanik Narva kesklinnas tundmatut meest noaga ja lõi teda. 16aastane neiu aitas agressiivse välismaalasele tabamisele kaasa, helistades häirekeskuse numbrile 112.

„Kolmapäeva õhtul sai politsei teate 16aastaselt neiult, kes nägi, et Peetri platsi vahetuses läheduses bussipeatuses läks 50aastane mees kallale teisele mehele ja ähvardas teda noaga. Suur tänu helistajale, kes ei jäänud toimunut lihtsalt pealt vaatama ja andis sellest politseile teada,“ ütles Narva politseijaoskonna juhtivuurija Tatjana Press. „Situatsioonis, kus keegi vajab abi või olete tunnistajaks seaduserikkumisele, on kõige õigem helistada numbrile 112.“

Mõne minutiga kohale saabunud politseinikud pidasid kinni Läti kodanikust mehe ja toimetasid ta politseijaoskonda.

„Väljakutsed, mis on seatud relvaga ähvardamisega, olgu selleks õhkrelv, nuga või midagi muud, on politsei jaoks kõrgeima prioriteediga, sest sellises olukorras on kõige olulisem kiiresti tagada teiste inimeste turvalisus,“ selgitas politseikapten Tatjana Press.

Juhtumi kõigi asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust avaliku korra rasket rikkumist käsitleva paragrahvi järgi. Praeguse info kohaselt lahkus kannatanu sündmuskohalt liinibussiga number 20. Politsei palub kannatanul tema isiku tuvastamiseks ja teistel pealtnägijatel võtta ühendust politseiga numbritel 53068031 või 112.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee