Sisuturundus

4 head isadepäeva ideed – mida kinkida armsale isale? 

Sisuturundus, 31. oktoober 2019, 21:35
Foto: Envato Elements
Isadepäev on tulemas ning see paneb paljud tütred ja pojad mõtlema – mida sel korral armsale isale novembri teisel pühapäeval viia? Anname mõned head ideed.

Aita isal ennetada vanusega kaasnevaid liigesemuresid!

Näide: 147 sportlasega, kes kogesid liigesevalusid, viidi läbi katse, mille käigus nad tarbisid 24 nädalat regulaarselt kollageeni. Tulemuseks oli märkimisväärselt vähenenud liigesevalu.

Kollageeni võiks kolmekümnendates ja neljakümnendates kasutada paar korda aastas kuuridena (2-3 kuud) ning 50+ vanusest võib see olla igapäevaseks toidulisandiks. Samuti võiks igapäevaselt kollageeni tarbida suure füüsilise aktiivsusega inimesed ning need, kellel juba liigesevaevused avaldunud on.

Collibre Active sobib inimestele, kes eelistavad nii-öelda all in one toodet – vitamiinid, valk, kollageen ühes mugavas pudelis, mille kotti või taskusse pista ning päeval ära juua. Vaata täpsemalt SIIT!

Fincollagen Active on aga neile, kes ei soovi kellasid ja vilesid, vaid tõelist puhast kollageeni tarbida. Boonusena on suur 450grammine pakend (millest jätkub lausa kuni kolmeks kuuks) väga taskukohase hinnaga. Vaata täpsemalt SIIT!

Ortoos kingitusena annab liigesele puhkust ja toetab seda… aga mitte ainult

Aastakümneid on kasutatud tugesid erinevate liikumisaparaadiga seonduvate probleemide korral. Ortoosidega piiratakse liikuvust, toestatakse ja antakse samal ajal rahu haigele kohale. Lisaks aitab paranemisele kaasa paistetus piirkonnas ja valu, mis samuti sundisid organismi puhkama. Nii reageerib organism ägedale traumale ja tegelikult ka väikesele üle pingutamisele või kroonilisele põletikule.

Tänapäeval on välja töötatud uue põlvkonna toed, mis lisaks toestusele vähendavad turset piirkonnas ning parandavad verevarustust, misläbi kiireneb ainevahetus ja algab kiirem põletikust paranemine. Incrediwear tugede toime algab juba viie minutiga ja kuna neil on ka valuvaigistav toime, siis leevendust saavad ka need, kelle liiges on kulunud. Lisaks on Incrediweari toed on väga mugavad ja väga vastupidavad. Hea õnne korral saab isa või vanaisa seda lausa edasi pärida…

Kelle isa võiks meilt abi saada? Vastus on, et kõigi. Incrediweari toed on nii neile, kes paranevad traumast või operatsioonist, keda vaevab põletik kui ka neile, kes teevad aktiivselt sporti ja soovivad kiiremini taastuda (kuna kandes Incrediweari sarja tugesid, toimub ka oluliselt kiirem taastumine). 

Vaata täpsemalt SIIT!

Nutikell on heaks kaaslaseks!

Tänapäeva maailmas on nutikellast saanud armastatud kaaslane – on ju tore, kui sinu randmel on üks tark tegelane, mis edastaks kõiksugust informatsiooni.

Näiteks on kellaga võimalik telefoni katsumata saata sõnumeid, võtta vastu ja lõpetada kõnesid ning seadistada ka kiirvastuseid. Loomulikult on see hea kaaslane ka sportimisel, edastades erinevat informatsiooni.

Kellastuudio pakub Eesti parima hinnaga nutikellasid. Valikus on näiteks Micahel Korsi, Armani ja Skageni nutikellasid. Lisaks on Kellastuudios saadaval põnevaid ja stiilseid puidust kellasid, mis on väga hea hinnaga.

Kõik kodulehel olevad tooted on laos olemas ja jõuavad kliendini keskmiselt 1-2 tööpäevaga. Vaata nutikellade valikut SIIT ja puidust käekellade valikut SIIT!

Raud ja magneesium annavad elujõudu!

Magneesium on organismi üks tähtsamaid mineraalaineid, mis on vajalik oluliste ainevahetusprotsesside toimumiseks, lihaste tööks ja närvisüsteemi talitlusteks. Magneesium on tuntud ka kui stressivastane mineraal, mis lõdvestab närve, leevendab pingeid ja aitab saavutada kosutava une. Samuti aitab see hoida südame rütmi stabiilsena, soodustab soolestiku korrektset toimimist ning on vajalik kaltsiumi säilimiseks luudes. Kokku osaleb magneesium organismis ligi 300 biokeemilise reaktsiooni töös.

Raud aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning vähendab väsimust ja kurnatust. Samuti aitab raud kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele.

Salus Floradixi vedelal kujul magneesium ja raud on saadaval apteekides. Kingi isale tervist ja elujõudu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee