Eesti uudised

FOTOD | Pärnu vesimõnulast evakueeriti kloorimürgistusohu tõttu inimesed (13)

Ohtuleht.ee, 22. oktoober 2019, 17:26
Foto: Erakogu
Basseinivee kõrge kloorisisaldus võib olla inimesele ohtlik, mistõttu otsustati hoone evakueerida.

Päästeamet annab teada, et teisipäeval kell 15.50 teatati häirekeskusele, et Estonia Spa hotelli basseinis on leitud normist kõrgem kloorisisaldus.

Ohtu inimeludele ei ole, kuid sellest hoolimata otsustas Pärnu kiirabi haiglasse kontrolli viia kaks last ning kolm täiskasvanut. Päästjad tegelevad hetkel täiendavate mõõtmistega.

"Terviseamet soovitab täna Estonia Spad külastanud inimestel pöörduda kiirabi poole juhul, kui 2-12 tunni jooksul pärast spaas käimist on avaldunud järgmised sümptomid: kestev köha, iiveldus ja oksendamine," teatab päästeamet.

Pärnu kiirabi ootab inimesi Spa hotelli fuajees, aadressil Tammsaare 4 kuni kella 19.00ni, et anda ja nõustada spaas käinud inimesi juhul, kui on tekkinud tervisemuresid.

Estonia Spa juhataja Andrus Aljas rääkis ERR-ile, et inimesed, kes tervisemuret kurtsid, olid spaa väikeses, mitte suures basseinis. "Päeval hakkas mõnel kliendil bassinis paha. Me kutsusime selle peale kiirabi ja kiirabi omakorda kutsus päästeameti, sest oli kloorimürgistuse oht," kirjeldas Aljas juhtunut ERR-i uudisteportaalile

Tema sõnul ei tuvastanud päästjad ei vees ega õhus kloori piirnormide rikkumist. Ta kinnitas, et spaas mingit kloorileket ei olnud. Aljas kinnitas, et nüüd on spaa uuesti lahti ja ka basseinidesse võib uuesti minna.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee