Amuuri tiiger PootsmannFoto: Heiko Kruusi
Eesti uudised
22. oktoober 2019 12:40

Liiga väike huvi: loomaaia tiigrioru toetuseks mõeldud heategevuskontsert jääb ära (7)

Tiigrioru toetuseks mõeldud heategevuskontsert „Tiigri tee“ jääb ära, piletid ostetakse tagasi.

Tallinna loomaaia sõprade seltsi juhatuse liige Veronika Padar teatas, et kontserdi ära jäämise taga on liiga väike piletimüük.  Piletid ostab tagasi Piletilevi.

„Võib-olla polnud valitud aeg, vahetult pärast koolivaheaja lõppu kõige sobivam,“ nendib Padar. „Tahan südamest tänada kõiki lauljaid, kes olid nõus tasuta esinema ja sellega toetama loomaaeda tiigritele uue kodu tiigrioru rajamist. Suur aitäh, Ivo Linna, Heidy Tamme, Alen Veziko, Karl Madis, Sissi, Artjom Savitski, Uku Suviste, Ott Lepland, Hanna-Liina Võsa, Kaire Vilgats ja Luisa Rõivas. Samuti tänan muusikuid Siim Aimlat ja Estonian Dream Big Bandi, õhtu juhte Saara Kadakut ja Jan Uuspõldu ja lavastajat Ain Mäeotsa.“

Padar tõi plusspoolel välja, et tänu ürituse laialdasele reklaamimisele teles, raadios, trüki- ja sotsiaalmeedias on üldsus nüüd paremini informeeritud sellest, et erinevate kampaaniatega kogutakse raha Tallinna loomaaeda kaasaegse tiigrioru ehitamiseks. Praegu Tšehhi loomaaias olev tiiger Pootsman saab tulla tagasi alles pärast uue kodu valmimist. Kampaania jätkub ning endiselt saab Tiigrioru projekti toetada annetusnumbritele helistades või korjanduskastide kaudu.