Eesti uudised

Minister Kingo nõunikuks kibelenud Jakko Väli solvang Evelyn Sepale: keegi sulle enam taha panna ei taha, suhu võtta ei soovi  (295)

Ohtuleht.ee, 19. oktoober 2019 09:58
Kert KingoFoto: Tiit Tamme
Reedel selgus, et ekrelasest väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri Kert Kingo uueks nõunikuks saab endine keskerakondlane Jakko Väli. Mees, kelle minevik polnud plekitu, kuid kes ka uuesti alanud karjääri alustas sotsiaalmeedias räuskamise ja teiste poliitikute solvamisega.

Jakko Väli avaldas Facebookis, et temast saab Kingo nõunik, kuid mitte see postitus ei tekitanud furoori, vaid hoopis postitus, kus Väli kirjutas: "Kardavad. Värdjad. Et oleme Kerduga liiga võimas tiim. Aga oleme ka.Värisege, raisad."

See ei jäänud sugugi ainsaks küsimusi tekitavaks avalduseks sotsiaalmeedias. Väli võttis sõna Peeter Ernitsa seinal, kus kirjutas poliitik Evelyn Sepa kohta järgmist: "Evelyn sa pead kurvastuma. Keegi sulle enam taha panna ei taha ja me klatime Peetriga ise." Mõned minutid hiljem muutis Väli oma kommentaari veelgi räigemaks: "Evelyn sa pead kurvastuma. Keegi sulle enam taha panna ei taha, suhu võtta ei soovi ja me klatime Peetriga ise."

Täna on Peeter Ernits postitanud sotsiaalmeediasse vabanduse: "Vabandan Evelyn Sepa ees, et lubasin oma lehele sügavat piinlikkust tekitava matsi. Lasin ta hetk tagasi ära koristada."

Unest näib äragnud olevat ka Jakko Väli ise, kes kirjutab: "Vabandan kõigi ees selle jähkra väljaütlemise pärast Evelyn Sepale! Oleksin pidanud seda tegema kuidagi elegantsemalt... My bad."

Samal teemal

07.04.2021
KUULSAD ROOLIJOODIKUD | Kes Eesti avaliku elu tegelastest on alkoholijoobes rooli keeranud?
30.10.2019
Jakko Väli: „Kert Kingo oli EKRE kõige parem minister!“
23.10.2019
Manona Paris | Kert Kingo – erakondliku perevägivalla ohver
22.10.2019
Kert Kingo nõunikuskandaalist: Jakko Väli pole ükski sekund olnud minu nõunik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee