Seisukoht

Seisukoht | Nõiandus kolletab

Marko Kadanik, toimetaja, 18. oktoober 2019 18:13

5 KOMMENTAARI

v
vanamemm/ 19. oktoober 2019 08:41
On minulgi oma õpetlik lugu seoses tervendajate/nõidadega. Telekas oli saade, kus Ervin Hurt jt maagid inimesi "aitasid". Mul juhus tookord rohkem raha olema, olin ka päraslõunasel ajal kodune, terviseprobleem vaevas. Helistasin saatesse ega märganud ekraani ülal hämaras nurgas kõne hinda. Oi-oi. Tuli selline arve, mis võttis mul igaveseks isu tervendajatega suhelda. Kas sain abi? Muidugi mitte. Jah, ehk tuleks viissada eurot kaasa võtta ja tervendajaga individuaalselt kohtuda? Mida rohkem maksa, seda paremini ta tervendab.
o
Oswald/ 19. oktoober 2019 07:09
Imelik on see, et veel XXI sajandil leiavad šarlatanid Eestist hulgaliselt ullikesi kes on nõus mullikeste eest maksma. Ja veel imelikum on see, et inimeste lollitamine on lubatud ja isegi meedias kajastatav.
p
Piches,hammastega/ 18. oktoober 2019 22:57
Kolletab,kõvasti kolletab.
s
Seepolepärissee/ 18. oktoober 2019 20:58
Kuid kogu tänapäeva arstinduse eesmärk on kasumit teenida. Kui inimene on selgeltnägijate saatesarja lõpuni vaadanud ja leiab, et ühe sellise tegelase juurde võiks minna, kes saaks siis keelata. Kui ta arvab, et juhuslikult kaardipakist võetud kaardid teda aitavad siis see on tema valik. Biotsensoorsed võimed on ammu tõendatud ja igaüks saab oma võimeid ka ise arendada. Aga tihtipeale kipub inimene oma võimeid ülehindama. Ja soovitut ja kujuteldavat esitletakse tegelikkusena. Aga eelkõige on siin vaja nagu igas valdkonnas uskuda asja õnnestumisse. Skeptik välistab juba eos kõik.
k
18. oktoober 2019 19:08
Kellele nõiamdus ei meeldi, mingu vulgaarmaterialismi propaganda üritustele mida ortodoksne teadus on hakanud järsku forsseeritult korraldama. Need on kindlasti tasuta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee