Sisuturundus

Peenisekadedus piinab mehi 

Must Panter, 14. oktoober 2019, 15:37
Foto: Envato Elements
2017. aastal teenis ravimimüügifirma Pfizer ainuüksi USA-s Viagra müügi pealt 1,2 miljardit dollarit.  See on muljetavaldav summa ja selge märk meeste uskumusest, et naisele on vaja enamat kui see, millega loodus neid varustanud on. Kuigi 85% naistest on oma partneri peenise suurusega rahul, tekitab meestes ebakindlust nii nende meheau suurus kui ka erektsiooni kestvus. Mehed tahaksid kõik olla Superman’id oma naise jaoks, ent selleks ei pea endale keemiat sisse ajama. Magamistoas saab kangelast mängida vallatute seksleludega, teab erootikapood Must Panter.

Peeniserõngad ja -suurendajad on suurepärased abimehed erektsiooni võimendamiseks ja pikendamiseks.

Foto: Must Panter

Miks osad peeniserõngad vibreerivad?

Kuna mehed saavad orgasmi oluliselt kiiremini kui naised, siis erektsiooni pikendamiseks on suurepärased abimehed peeniserõngad, mis hoiavad mehe ejakulatsiooni tagasi. Peeniserõngas ei tee orgasmi nõrgemaks, vastupidi – tõmba rõngas ära, kui naine on juba tipus, ja saage koos võimas orgasm.

Vibratsioone on vaja naise kliitori masseerimiseks. Nimelt on kliitoril 8000 närvi, mida on rohkem kui kusagil mujal inimese kehal.

Hea seks ei tähenda ei naise ega mehe jaoks ainult penetratsiooni ja orgasmi. Hea seksi saladus peitub hoopis vahelduses ja variatsioonides.

Sekslelud on suuepärased abivahendid magamistoast tolmu pühkimiseks.  Spetsiaalselt paaridele disainitud vibraatorid masseerivad suguühte ajal naise kliitoril asuvat kaheksat tuhandet närvi ja viivad naise lisaks G-punkti orgasmile ka kliitoriorgasmini, mis tähendab topeltmõnu.

Foto: Must Panter

Naise naudingu tugevus on tema kahe kõrva vahel kinni

Mees, kas teadsid, et sel ajal, kui sina naisele keelekat teed, muretseb tema, mis lõhn ja maitse sind ees ootavad? Võta pinge maha ja kasuta kliitorimassaažiks vallatuid sõrmevibraatoreid, mis lühendavad 20-40minutilise keelemassaaži 2-3minutiliseks vibroorgasmiks. Uuringud on tuvastanud, et 75% naiste orgasmidest on just nimelt kliitoril.

Foto: Must Panter

Vaata kogu valikut Must Panter Erootikapoe e-poes!

Elu on nautimiseks!

Must Panter

Foto: Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee