Seisukoht

Seisukoht | Kuhu kadus EKRE? (85)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 13. oktoober 2019, 20:35
Foto: Robin Roots
Olete tähele pannud - kas pole poliitmaastikul mitte märkimisväärne vaikus olnud viimastel nädalatel? Suudate veel meenutada, millal EKRE juhid mõne reljeefse väljaütlemisega viimati uudiskünnise ületasid?

Nüüd on siis kinnitust leidnud kogu valimisjärgse aja vältel räägitu. Nimelt – EKRE peab pildil püsimiseks pidevalt millegagi šokeerima.

Kui nad ei räuska, siis neid samahästi kui polegi olemas. Sest millegi muuga on neil uudiskünnist ületada raske. Reljeefsete väljaütlemiste kõrval on peamiselt kajastamist leidnud vaid EKRE ministrite kogenematus.

Kuid räuskamata jätmisega on EKRE teinud karuteene ka peaminister Jüri Ratasele, nii kummaline kui see ka ei tundu. Sest pildilt on kadunud mitte ainult EKRE, vaid suuresti ka peaminister Ratas, kui pole enam olnud tarvidust EKRE väljaütlemiste pärast avalikult vabandust paluda. Kui EKRE on vait, siis ka ümmargust Ratast pole sama hästi kui olemas.

Ilma kahe Helmeta oleks EKRE ilmetu ja hall erakond. Mitut ekrelasest riigikoguliiget suudaksite paugupealt nimetada? Pildil on neist 19st värskelt vaid Reitelmann – sedagi vaid oma kunagiste tiblade ja mugavusprussakate tõttu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee