Viies veerandaeg | Õhtulehe raadio

VIIES VEERANDAEG | Miks ei pääsenud Tartu eurosarja, kuidas sepistas Cramo üllatusvõidu? (2)

Ohtuleht.ee, 10. oktoober 2019, 16:03
Tartu Ülikool sai küll avamängus võidu, kuid kahe matši kokkuvõttes pääses eurosarja põhiturniirile Joensuu Kataja. Foto: Aldo Luud
Õhtulehe korvpallisaates "Viies veerandaeg" olid ajakirjanikel Jarmo Jagomäel ja Henry Läänel luubi all Tartu Ülikool ning BC Kalev/Cramo.

Vestluse esimene pool oli taaralinlaste euromängude päralt. Miks ei suudetud Europe Cup´i eelringis Joensuu Katajast jagu saada? Millega lõikasid tartlased kordusmatšis näppu? Kust king kõige rohkem pitsitas? Mis saab edasi?

Saate teises osa oli fookuses Cramo üllatuslik võit Nižni Novgorodi üle? Mis oli edu võti? Mida arvata tiimi värskemaist täiendusest? Mis on Roberts Stelmahersi relv? Millise mänguga Eesti meisterklubi tänavu edukas võiks olla?

Nendele ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse saatest! Lisaks on kavas Coolbeti panustamisrubriik.

Head kuulamist!

Samal teemal

9. oktoober 2019, 20:54
KAHJU! Tartu võitles lõpuni, kuid eurosarja pääsesid napilt siiski soomlased
8. oktoober 2019, 20:47
SUPER! Kalev/Cramo noppis VTB Ühisliigas hooaja esimese võidu

2 KOMMENTAARI

l
Lugeja 11. oktoober 2019, 16:45
Ajakirjanik vaata veelkord see vea asi üle. Seal Mazeika toetab musta põlvega ja käega selga. Keegi ei lükka vaid sellest kontaktist teeb must hüppe millele järgneb vea vilistamine.
m
ma arvan 11. oktoober 2019, 09:05
et hindame kas kataja on tugev vöi ei, järgmistest mängudest.Nad panid seaguldiga kohe peale tartut vördselt 6 ndal.Vaatame kuidas alagrupis läheb ja ...
(loe edasi)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee