Eesti uudised

Harju rallil hukkunud tüdruku isa otsib kohtust õiglust ega ole nõus kompromiss-summaga (1)

Kristjan Väli, Siim Randla, 10. oktoober 2019, 07:14
OTSIB ÕIGLUST: Rustam Alak ütleb, et hoiab kohtuasja käimas.Foto: Teet Malsroos
„Kompromiss ei tule kõne alla,“ ütleb Rustam Alak, kes kaotas neli aastat tagasi oma tütre ja väimehe, kui Harju rallil teelt välja sõitnud ralliauto teepervel seisnud inimestele otsa lendas. Hoolimata möödunud ajast, pole Alak meelerahu saavutanud ja käib ralli korraldajatega kohut.

„Ma ei tulnud siia kolme tuhandet taga ajama, asi on põhimõttes. Mängus on suuremad kaotused,“ tunnistab Alak. Kevadel esitas ta Harju maakohtusse tsiviilhagi varalise ja mittevaralise kahju hüvitamiseks ning käis sügiseni koos kahe kaaslasega kohtuteed. Septembri alguses teatasid viimased, et loobuvad ning lepivad osapoolte kokkuleppega ehk nendele tekitatud varaline kahju hüvitati väikeses määras. „Mulle pakuti ka algul 60%, mis on kusagil 1800 eurot äkki. Mina seda vastu ei võtnud. Nüüd on kompromissiettepanek suurenenud 3300 euroni, mis on siis matusekulud ja õnnetuses purunenud fotoaparaat,“ ütleb Alak.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. mai 2015, 17:57
LIHTSALT KOHUTAV: auto kihutas Harju rallil publikusse, hukkus kolm inimest

1 KOMMENTAAR

ü
10. oktoober 2019, 17:41
Ükski turvalint ei taga ellujäämist kui auto inimesele otsa sõidab, ükski arvutus ei tee täpselt kindlaks, kuhu ja kui kaugele auto rikke, õnnetuse või juhi sõiduvea tõttu teelt välja paiskub. Kas hukkunud inimestel elukindlustust polnudki?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee