Krimi

FOTO JA VIDEO | Politsei palub abi, et leida tänaval mehe süüdanud kurjategija (18)

Ohtuleht.ee, 9. oktoober 2019, 13:26
Foto: Politsei- ja piirvalveamet
Politseil on alust arvata, et pildil ja videos nähtav mees võis 2017. aasta sügisel Tallinnas toime panna raske isikuvastase kuriteo.

Politsei tuvastab pildil ja videos olevat meest, kes võis süüdata 2017. aastal septembrikuu öösel Tallinnas Gonsiori tänaval teise meesterahva. Kannatanu sai põletushaavu, kuid tema vigastused ei olnud eluohtlikud.

Turvakaamera salvestiste ja teiste kogutud tõendite läbitöötamisel sai selgeks, et videos nähtav mees võib olla kuriteoga seotud. „Oleme kriminaalmenetluse raames läbi viinud hulgaliselt menetlustoiminguid ja suhelnud piirkonnas liikuvate ja elavate inimestega, et tuvastada kahtlusalune või leida üles need inimesed, kes võiksid kahtlusalust teada. Paraku pole meil õnnestunud tema isikut tänaseks kindlaks teha. Kuna tegu on raske kuriteoga, pöördume nüüd avalikkuse poole. Palume kõigil, kes tunnevad ära videos ja fotol oleva mehe või teavad kedagi, kes võiks meid aidata lähemale mehe tuvastamisele, anda sellest politseile teada,“ selgitab Põhja prefektuuri kriminaalbüroo isikuvastaste kuritegude talituse juht Hisko Vares.

Politsei ootab infot Põhja prefektuuri kriminaalbüroo isikuvastaste kuritegude talituse telefoninumbril 5887 2417 või e-postil pohja.isikuvihje@politsei.ee. Soovi korral tagatakse teatajale anonüümsus.

18 KOMMENTAARI

a
Andke PPA -le raha ? 10. oktoober 2019, 06:40
Kui mul palutaks ühe sõnaga vastata järgmisele küsimusele: “Mis on orjus?”, siis vastaksin: “Mõrv!” ja kõik saaksid kohe aru, mida tahan öelda. Poleks...
(loe edasi)
a
Aga sadistlikud sarimõrvarid ikka veel vabaduses ! 9. oktoober 2019, 23:45
Piinamine ei ole enam tänapäeva demokraatlikus ning tsiviliseeritud maailmas laialdaselt aktsepteeritud, peale Guantanamo vangilaagri ja Eesti Vabarii...
(loe edasi)
Loe kõiki (18)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee